Mądrość Boga Pieruna

Email Drukuj PDF

Wedy Słowiańskie - fragmenty

PierunPonad 40 tysięcy lat temu przybył po raz trzeci z Ziemi Uraj (znajdującej się w gwiazdozbiorze Orła według Swarożego kręgu) na Ziemię Midgard sam Bóg Pierun. Bóg pokrewny wszystkim wojownikom i wielu Rodom wielkiej Rasy. Bóg gromowładny kierujący błyskawicami - syn Boga Swaroga i Łady Bogurodzicy. Po pierwszych trzech bitwach między światłem i ciemnością, które wygrały siły światła Bóg Pierun przylatywał na Ziemię Midgard aby opowiadać ludziom o tym, co było dawniej i o zdarzeniach czekających Ziemię w przyszłości po nastaniu czasu mroku.

Czasy mroku to okres w życiu ludzi gdy przestają oni czcić Bogów i żyć według praw Niebios, a zaczynają żyć według praw jakie narzucają im przedstawiciele świata Piekielnego. Uczą oni ludzi by sami stwarzali zasady i żyli według nich, a tym samym czynią ich życie nieznośnym i ostatecznie wiodą do samounicestwienia.

Istnieją przekazy,że Bóg Pierun jeszcze kilka razy odwiedzał Ziemię Midgard aby przekazywać tajemną mądrość Nauczycielom i Starszym Rodów Świata Rasy. Doradzał jak przygotować się na ciemne , ciężkie czasy gdy ramię naszej swastycznej galaktyki będzie przechodzić przez przestrzenie będące we władzy sił z ciemnych światów Piekła. W taki czas Bogowie światła przestają odwiedzać swoje narody gdyż nie przenikają oni w cudze przestrzenie będące pod władzą sił ciemności.

Wraz z wyjściem naszej galaktyki z rejonów Mroku Świetlani Bogowie znów będą odwiedzać Rody wielkiej Rasy. Lata jasności zaczynają się w roku 7521 od czasu ustanowienia Wielkiego Pokoju w Gwiezdnej Świątyni lub 2012 licząc od narodzin Chrystusa.

Ziemię Midgard zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach. Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków, którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu - gwiezdnych systemów, konkretnie:

  • z rejonu Wielkiej Rasy - ludzie białoskórzy  
  • z gwiazdozbioru Wielkiego smoka - ludzie żółtoskórzy,
  • z systemu Ognistego Węża - ludzie czerwonoskórzy,
  • z systemu Mrocznej Otchłani - ludzie czarnoskórzy,
  • z obszarów Piekielnego Świata - szaroskórzy zwani cudzoziemcami.

Wrogiem ludzi na Ziemi Midgard są przedstawiciele świata Piekieł potajemnie przenikający na Ziemię Midgard dlatego terytorium ich zamieszkania nie jest określone. Przedstawiciele światów ciemności przybyli na Ziemię Midgard jako ostatni z galaktycznego wschodu z Ziemi "Edem" i "Nod".

Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami:" Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz początkowo byli dwupłciowi; mogli być kobietą i mężczyzną (hermafrodyci, u których w zależności od faz księżyca zmieniała się orientacja seksualna). Posiadali połączony system genetyczny. Początkowo krzyżowali się z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej. Cudzoziemcy podporządkowują się Koszczejom- książętom mroku, którzy wykorzystują ich w swoich celach . Niosą oni inny genotyp i inną strukturę.
Mieszając się z innymi ludźmi przyjmują oni zewnętrzną budowę danego narodu lecz psychostruktura pozostaje hermafrodytyczna bez ducha Bożego i sumienia.

Tworzą wszelkie możliwe kłamliwe kulty religijne i specjalnie starają się zniszczyć lub oczernić kult Boga Pieruna. Łakomi są na wszystko, co cudze i nie należące do nich. Wszystkie ich myśli są wyłącznie o władzy. Celem cudzoziemców jest naruszyć harmonię istniejącą w świecie Jasności i unicestwić potomków Niebiańskiego Rodu oraz wielkiej Rasy ponieważ tylko oni mogą stawić konkretny opór Piekielnym siłom.

Chcą oni zgubić duszę ludzi aby nie trafili oni do Niebiańskiego "Asgard " i stali się wiecznymi tułaczami w bezkresnej ciemności.  Za pomocą kłamstwa i wielkich pochlebstw zyskują zaufanie mieszkańców a gdy je uzyskają zaczynają się uczyć ich pradawnego dziedzictwa. Gdy poznają wszystko, co się tylko da z dawnej wiedzy - zaczynają tłumaczyć ją na swoją korzyść.

Objawiają samych siebie bożymi posłańcami i bożym ludem wybranym, lecz światu przynoszą tylko konflikty i wojny. Używając chytrości i przewrotnych działań odwodzą młodzież od mądrości i przyuczają ich do życia w bezczynności i hulankach oraz w pogardzie dla ojcowskich tradycji. Młodzi nie uczą się o czci i prawdzie niebiańskiej, gdyż w sercach ich brak sumienia.

Kłamstwem i nienależnymi pochwałami zagarną oni wiele krajów Ziemi Midgard, lecz zostaną zwyciężeni i zesłani do kraju gór zbudowanych rekami (Egipt) gdzie zamieszkiwać będą ludzie o skórze koloru mroku i potomkowie Niebiańskiego Rodu. Ludzie zaczną uczyć ich pracy aby mogli oni sami wykarmić swoje dzieci...

Lecz niechęć do pracy zjednoczy cudzoziemców i opuszczą oni kraj gór ręką stworzonych i rozsieją się po wszystkich krajach Ziemi Midgard . Miliony istnień pochłoną bezmyślne wojny za sprawą i dla korzyści cudzoziemców , gdyż im więcej będzie wojen i śmierci , tym większe bogactwa posiądą posłańcy świata mroku. Ciemne siły dla osiągnięcia swoich celów zastosują także ogniowe grzyby , które śmierć przyniosą rosnąc na Ziemi Midgard.

Komentarze  

 
-1 #1 Bubba 2013-06-17 13:54
"Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej." - to nie jest prawda. Dziedzictwo po linii żeńskiej jest przekazywane także wśród kilku szczepów Indian Ameryki, w Indonezji/ Papui Nowej Gwinei oraz w kilku pozostałych jeszcze nienaruszonych przez 'cywilizację' społeczeństwach, których teraz nie pamiętam (mozna to sprawdzic w odpowiednich książkach do antropologii). Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników. Pozdrawiam
Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #2 N_one 2013-06-17 15:58
Gratuluję umiejętności uważnego czytania.
Czy na samej górze nad obrazkiem nie stoi jak byk, że ten tekst to: "Wedy Słowiańskie - fragmenty"?
Dla uniknięcia ewentualnych niejasności - Wedy Słowiańskie to zbiór mitów i legend ludów słowiańskich.

Po za tym czy nie wypadałoby podać konkretnego źródła miast powoływać się na bliżej nieokreślone "odpowiednie książki do antropologii"?

Nie mniej teza jest prawdziwa. Dziedziczenie po linii żeńskiej nosi miano systemu matrylinearnego i występuje między innymi u takich ludów jak Naxi, Trobriandczycy, Indianie Pueblo, Hopi, Irokezi lub Lhopu.

Pozdrawiam.
Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #3 Jolka 2014-03-18 17:26
Zastanawiam się czy czasem i żydzi nie są w tej grupie skoro żydem jest ten którego matka jest żydówką.
Zgłoś administratorowi
 
 
-10 #4 Robs 2014-04-24 17:58
rasistowskie brednie , bo jest tylko jedna - ludzka rasa ,,,biały człowiek to najmłodsza genetyczna gałąź tej rasy ... zapomniał o swoim pochodzeniu od czarnych , brakuje mu melaniny, więc wymyślił bajki o róznych planetach kazdej z ras, żeby nadac sobie wyjątkowe w nich miejsce .Biali Aryjcy z Kaukazkich jaskiń którzy napadli Indie w 6 w pne, wzieli kulture czarnych Drawidów jako swoją , i w swoich już Wedach opisali symbolicznie te pierwsze wojny z Drawidianami dodając dużo symbolicznych zmian , tak aby się samym usprawiedliwić , co nie zmienia faktu że ich brahmini wprowadzili wtedy pierwszy na świecie religijny kastowy rasistowski system białego cżłowieka, który trwa tam do dziś- czarny cżłowiek jest na samym dole tej piramidy ..niedotykalni . Poczytajcie o czarnych Drawidach i ich kulturze... wykopaliska nie pozostawiają wątpliwości ,,,Czarni mieli bardzo wysoka kulturę na długo przed pojawieniem się na tych terenach białych najeźdźców z Kaukazu
Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #5 N_one 2014-06-01 09:51
@Robs - proponuję zapoznać się z historią Indii oraz samymi Wedami.
Zgłoś administratorowi
 

You have no rights to post comments