Banksterka i Politykierka

Kilka słów o Wzgórzach Golan

Email Drukuj PDF

golan icoW kontekście niedawnych, oburzających słów izraelskiego ministra spraw zagranicznych Yisraela Katza na temat Polski, warto przytoczyć przykład tego jaką polityką są zdolne kierować się władze w Tel Awiwie.

W ostatnim czasie Izrael nasilił wezwania skierowane do społeczności międzynarodowej by ta uznała ich zwierzchnictwo nad okupowanym terytorium Wzgórz Golan. Niektórzy geopolityczni pragmatyści twierdzą, że roszczenie Izraela powinno zostać uznane, ponieważ nie ma innej alternatywy.

Grabież Polski i Rosji oczami S. Tymińskiego

Email Drukuj PDF

poland for saleNiektórzy ekonomiści oceniają, że w czasie zmiany ustroju, skutkiem gospodarczej terapii szokowej, nasz naród stracił co najmniej 85 miliardów dolarów. Jest to dwa razy więcej niż zagraniczny dług Polski w 1989 roku. Skutkiem tego jest rosnące bezrobocie, śmieciowe umowy o pracę i masowa ucieczka kapitału oraz młodych ludzi z Polski, a za grabieżami stały takie postacie jak Balcerowicz, Mazowiecki, Soros, Sachs .

Patenty - Cyrografy demonów

Email Drukuj PDF

Zbrodnicze patentyWiele mówi się o "piractwie", o łamaniu praw autorskich, o patentach. Protesty przeciw ACTA media ustami celebrytów tłumaczą, że "nie chcieli tej ustawy bo nie mogli by swobodnie piracić". Ale czy taka właśnie jest prawda? Komu tak naprawdę służą ustawy patentowe? Większości ludzkości? Połowie? To może choć 1/10 populacji? Nie? Więc kto i co stoi za tego typu mydleniem oczu i robieniem wody z mózgów przeciętnego mieszkańca tej planety?

Brandon Raub - ofiarą bezprawia USA

Email Drukuj PDF

Brandon RaubWeteran amerykańskich Marines, Brandon Raub, został porwany z domu przez policję i FBI a następnie umieszczony w ośrodku psychiatrycznym w Hopewell. Raub na Facebooku głośno kwestionował oficjalną wersję zamachu na WTC. 12 sierpnia zamieścił taki wpis: „Planowana jest okropna ilość zła przeciwko wam, waszym dzieciom i waszym rodakom. Jego zakres jest bardzo szeroki. Wasz rząd jest diabelski. Tak to w skrócie można ująć. Prawdziwa udręka dopiero nadchodzi.”

Zakłamanie syryjskiej opozycji

Email Drukuj PDF

SyryjczycyKażde przejście wysokiego rangą urzędnika syryjskiego na stronę opozycji staje się ważną nowiną dla zachodnich środków masowego przekazu, które zostaje odpowiednio nagłośnione poprzez ich tuby. Natomiast wszelkie informacje o tych, którzy uciekają w kierunku odwrotnym, umyślnie pomija się milczeniem, tak, jak pomija się fakt przekupstwa, oszustw i kłamstw ideologicznych, którymi tzw "opozycja" urabia swych zwolenników.

Demokratyczne odmóżdżanie

Email Drukuj PDF

demokracjaDemokracja obowiązuje w wielu państwach, a w świadomości społecznej buduje się przekonanie, że to najlepszy sposób sprawowania władzy. Dlaczego więc globaliści nie szczędzą środków finansowych jak i militarnych by wdrożyć ten system w krajach o innym ustroju, np w Libii czy obecnie w Syrii? A może demokracja to... przykrywka i dymna zasłona wygodna dla tworzących tzw "kliki kolesi" będące na usługach globalistów?

Polaku! Mieszkać pod most!

Email Drukuj PDF

BezdomnyEkipa Donalda Tuska planuje wprowadzić podatek od nieruchomości, który zdruzgocze i pozbawi dachu nad głową miliony polaków. Jeśli podatek katastralny wszedłby w życie, obciążenia właścicieli nieruchomości skoczy z kilkudziesięciu złotych do wielu tysięcy. Od 1997 r. powstało wiele projektów ustaw dotyczących katastru, jednak żaden rząd nie odważył się go wprowadzić, gdyż byłby to dla niego polityczny koniec. Aby tego uniknąć, Tusk odpowiedzialność za wdrożenie tego podatku chce przerzucić na gminy.

Strona 1 z 2