Apokalipsa - rozpoczęcie z 23 na 24 września 2017

Email Drukuj PDF

kometaJuż nie pamiętam ile dat "końców świata" przeżyłem. Najbardziej nagłośniony był ten zapowiadany na 21.12.2012, a opisany w książce Geryla "Proroctwo Oriona na 2012".  Tymczasem całkiem przemilcza się termin "początku końca" zawarty w 12 rozdziale Apokalipsy!

Pośród setek wróżb i fałszywych proroctw od blisko 2 tys lat odpowiedź cały czas mieliśmy przed oczami i choć często przy najróżniejszych okazjach nawiązuje się do Apokalipsy to moment rozpoczęcia i przebieg opisanych tam wydarzeń pomijany jest milczeniem.

Czy celowo ukrywa się przed społeczeństwem prawdziwe znaczenie zapisów Apokalipsy św. Jana? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że zwierzchnictwo różnych kościołów, w tym KRK wie i rozumie wydarzenia jakie zamierzam opisać, a mimo to milczy. Jako dowód tezy, którą stawiam na końcu dołączyłem film z serwisu YouTube, w którym Igor Witkowski udziela wywiadu TagenTV.

Wróćmy do Apokalipsy. Już pierwszy werset 12 rozdziału precyzyjnie, z dokładnością do kilku godzin podaje termin, gdy wszystko ma się zacząć:

"Potem wielki znak się ukazał na niebie:
Niewiasta obleczona w słońce
i księżyc pod jej stopami,
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu."

Kluczem do zrozumienia powyższego zapisu jest określenie użytej symboliki. Paradoksalnie autor sam słowami "znak się ukazał na niebie" podaje do czego się odnosi, a jest to opis zjawisk na nieboskłonie; układ astronomiczny, który, gdy to zbadamy występuje raz na około 6 tys. lat. Poniżej to samo opisane współczesnym językiem:

Potem wielki znak się ukazał na nieboskłonie (firmamencie): Słońce w znaku Panny z Księżycem poniżej i 12 ciałami niebieskimi powyżej tego znaku.

Czy teraz jest wszystko jasne i zrozumiałe? Można zapytać, dlaczego autor odwołuje się do układu gwiezdnego? To bardzo proste. Już od starożytnego Sumeru posługiwano się gwiazdami podczas wędrówek i żeglugi, określano czas i pory roku. Kalendarze jakimi dziś się posługujemy są umowne, natomiast układy gwiezdne są uniwersalne.

Kolejny krok to określenie dokładnej daty, gdy dojdzie do takiego układu gwiezdno-planetarnego. Okazuje się, że wystąpi z 23 na 24 września 2017 roku, co pokazuje poniższy obrazek (należy kliknąć by powiększyć)

układ z apokalipsy

Równie intersujący jest opis innego "wielkiego znaku", choć tutaj trudno określić czy wydarzenie będzie miało miejsce jeszcze w 2017 roku czy też w latach kolejnych. Jeśli w latach kolejnych, to kometa będzie widoczna po 25 marca, na co wskazują słowa: "niewiasta jest brzemienna". Poniżej interesujące wersety:

I inny znak się ukazał na niebie:
Oto wielki Smok barwy ognia,
mający siedem głów i dziesięć rogów
- a na głowach jego siedem diademów.
 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:
i rzucił je na ziemię.
I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,
ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.

Z powyższego wnoszę, iż po 25 marca bliżej nieokreślonego roku w pobliżu gwiazdozbioru Panny pojawi się duża kometa koloru czerwonego, która swym ogonem "zasłoni" sporą część nieboskłonu. Ziemia w swej wędrówce "przeleci" przez pył kometarny, co zaowocuje spektakuklarnym pokazem roju meteorytów. Dalszy opis już nie jest taki optymistyczny:

I porodziła Syna - Mężczyznę,
który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną.
I zostało porwane jej Dziecię do Boga
i do Jego tronu.

(prawdopodobnie chodzi o jakieś ciało niebieskie, które przeleci z gwiazdozbioru Panny w kierunku Słońca)

I nastąpiła walka na niebie:
Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem.
I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,
ale nie przemógł,
i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.
I został strącony wielki Smok,
Wąż starodawny,
który się zwie diabeł i szatan,
zwodzący całą zamieszkałą ziemię,
został strącony na ziemię,
a z nim strąceni zostali jego aniołowie.

Czy w powyższych wersetach opisana jest walka UFO? Wątpię. Uważam, że dojdzie do jakiegoś kataklizmu kosmicznego; zderzenia wspomnianej komety z innym ciałem astronomicznym, a ich szczątki spadną na powierzchnię Ziemi wywołując różnego rodzaju kataklizmy. Czy jest to pewne? Też nie wiem. Przedstawiłem wyłącznie własne rozumienie wersetów, które nie musi być poprawne. W każdym razie póki nie pojawi się kometa, która spełniałaby warunki zawarte w apokaliptycznym opisie - nie ma czym się przejmować.

Cytaty z Apokalipsy pochodzą z Biblii Tysiąclecia on-line

Komentarze  

 
+1 #11 Geb 2017-09-15 18:13
MARIA MAGDALENA
jest tą Niewiastą obleczoną w Święte Słońce i stojącą na Świętym Księżycu.


Apokalipsa św. Jana 12
"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd (*i planet) dwunastu".
Narodził się nowy Anioł Stróż Jowisza, króla planet.
Od momentu równonocy jesiennej 22 - 23 wrzesień 2017 - zapanuje Nowa Ziemia i Nowe Niebo z nowym spojrzeniem na Kosmos i na Człowieka.

www.as0.org.pl/czwarta_pliki/image002.jpg
bogowie, boginie i bogoczłowiek

Jak było na początku, wewnętrzna równowaga w zjednoczeniu Słońca i Księżyca, hołd dla radosnej i dozgonnej łączności dusz Słońca i Księżyca, mężczyzny i kobiety, teraz i na zawsze, na wieki wieków.
Powitanie słońca powstało w czasach wedyjskich/słowiańskich, kiedy słońce było wielbione w codziennych rytuałach, jako, że jest silnym symbolem duchowej świadomości. jednocześnie oddawano mu hołd jako sile natury prowadzącej do zdrowia oraz zwiększonej produktywności.
Powitanie księżyca wzmacnia kobiecy pierwiastek w każdym z nas – kreatywny i introwertyczny. W powitaniu księżyca docieramy do instynktów i umiejętności czerpania radości z życia. Księżyc jest źródłem boskiego nektaru, źródła nieśmiertelności.
"Słońce i Księżyc – mąż i żona
Dla ludzi blask swój rozdają wciąż;
Naucz się od nich jak wiernie żyć
Wzajemnie dla siebie być i lśnić."


20 grudnia 2012 zawiązał Chrystus Jezus i Maria Magdalena mistyczne małżeństwo w Niebie, a i Ziemia, która jest również żywą istotą kosmiczną, weszła na ten sam poziom świętości jak Słońce i Księżyc. (...) Czy kto z was był zaproszony na ucztę weselną Oblubieńca, z jakiego Kościoła?

Czytaj więcej w mojej kronice życia: www.as0.org.pl
Wtedy też towarzyszył wielki znak na niebie - punkt kardynalny, w którym zachodziło zimowe przesilenie, znalazł się na osi Drogi Mlecznej czyli na równiku galaktycznym, ustawiły się planety Saturn, Jowisz, Wenus, Merkury i Mars na jednej linii czyli utworzyła się Gwiezdna Droga Bogów (bogowie/boginie schodzą na Księżyc i na Słońce i z niego na Ziemię i zaczynają robić na niej porządki).
Ziemia wylęgarnią bogów: czytaj więcej w kronice mojego życia "Przebóstwienie KUNDALINI biało-czarne buty".
Sposób w jaki mężczyźni sprawujący władzę publiczną traktują kobiety można porównać do sposobu, w jaki traktują Naturę. Wraz z pojawieniem się iluzji zapanowania nad przyrodą, kobietami zaczęto manipulować tak jak mechanizmami.
Szczególnie widać to w patriarchalnym KRK, gdzie to kapłani bez możliwości posiadania kobiety trzymają się tylko roli kobiety jako matki z dzieckiem.

images.polskaniezwykla.pl/medium/283517.jpg
(...)W kościele był ołtarz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski "Na Górce" w Szczyrku. (...) „Matka Boża” była w niebieskim płaszczu i S. mówi podobna była do ciebie w moim śnie. (...) Później odwiedziliśmy źródełko i poczytaliśmy o objawieniu jakie tu było w 25 lipca 1894, gdzie 12 letniej Juliannie Peździe ukazała się "MB" na tle pnia drzewa bukowego. (...) szczyrk.sdb.org.pl/
Czytaj więcej w mojej kronice życia.

A gdzie jest jest kobieta jako partnerka duchowa i cielesna mężczyzny?
Energia "małżeństwa" Słońca i Księżyca to siła jedności, moc porozumienia i odzyskiwanie mocy poprzez łączenie siły jasności i energii cienia.

„Obudzenie, uzdrowienie i wzmocnienie boskiej kobiecości jest jednym z największych darów jakie możemy otrzymać. Dzięki nim możemy podarować przyszłym pokoleniom świat pełen szczęścia i harmonii”.
„Jeśli chcemy, aby ustała wewnętrzna i zewnętrzna wojna płci, jeśli chcemy stworzyć szansę na harmonię i spokój, to powinniśmy dziewczynie, kobiecie, matce, przywrócić należną jej rangę. Pojmować ją jako immanentny i równoprawny przejaw boskości i otaczać szacunkiem”.

Kościół w Kirke Hvalsø Dania http://www.hvalsoe-kirke.dk/ (...) ofiarowałam „Jej” te dzikie płody ziemi i potem usiadłam na ławce aby uczestniczyć we mszy św. Dobór pieśni był piękny, tak przemawiający do mojego wnętrza, szkoda że nie zabrałam ze sobą tej kartki z wydrukowanymi numerami pieśni, bo po jednej z pieśni słyszę głos kobiecy, głos jakby wychodzący od tej drewnianej postaci: „Daję ci całą Ziemię”. (...)


https://wiaraprzyrodzona.files.wordpress.com/2015/07/matka-ziemia-ziemlia.jpg
(...) Odczuwałam cierpienia Ziemi jako moje cielesne bóle.
Czułam to przede wszystkim w partii brzusznej. Te odczucia moje przede wszystkim związane były z przesileniami, planetarnymi powiązaniami, wpływami Słońca i Księżyca na Ziemię.
Czytaj więcej w mojej kronice życia. http://www.as0.org.pl/pierwsza.htm#czescpierwsza Rz. 37

Akt poświęcenia mojej rodziny Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa (bogu Słońca) i Sercu Serc Marii Magdalenie (bogu Księżyca)

Chwała Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa za miłosierdzie nieskończone
i chwała Sercu Serc Marii Magdalenie za miłość nieskończoną,
które okazali szczęśliwym sługą ogniska tego,
wybierając nas pośród tysiąca innych,
jako dziedzictwo miłości i przybytku wynagrodzenia,
gdzie Was przepraszają za niewdzięczność
i zapomnienie u ludzi!


www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg
Nowa Jerozolima zeszła na Świętą Ziemię - ciało człowieka jako struktura świątyni

www.visdomsnettet.dk/image/13838.jpg
Urodziny/wcielenie następnej bogini 23 wrzesień 2017
www.as0.org.pl/druga_pliki/image004.jpg
figura wykonana przez rzeźbiarza Franciszka Masoża z Rybnika
Frydek Gilowice - niedaleko tej miejscowości znajduje znajduje się Zapaść - miejsce gdzie 500 lat temu zapadła się wieś z kościołem. Właśnie tutaj 24 lipca 1954 r. objawiła się Katarzynie Szymon. www.frydek.pl/

(...)"W Wigilię opowiada mi S. że miała sen w nocy, że przyszła do niej „Matka Boska” i powiedziała jej że jest wybrana. (...)
(...)Patrząc na obraz widzę w nim S. z P. na ręku, jak stoi na złotym globie". (...)

Czytaj więcej w mojej kronice życia.
www.as0.org.pl/druga.htm#czescdruga Rz. 7

pozdrawia
Geb..
www.as0.org.pl/trzy.png
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #12 andrzej 2017-09-17 21:53
Chyba ponosi cię wyobrażnia. Apokalipsa jak sam zauważyłeś posługuje się symbolami. Jeśli więc to co usiłujesz zinterpretować jest symbolem, to wyklucza dosłowne interpretacje. Poza tym Biblia niewiele mówi o astromi ponieważ koncentruje uwagę czytelnika na konflikcie dobra (Bóg) ze złem (Szatan) i rozwiązaniem problemu grzechu a co za tym idzie śmierci. Nie staraj się szukać w Apokalipsie sensacyjnych rozwiązań,szukaj Jezusa,ponieważ zacytowany fragment mówi właśnie o nim.
Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #13 Geb 2017-09-18 18:08
Cytuję andrzej:
Chyba ponosi cię wyobrażnia. Apokalipsa jak sam zauważyłeś posługuje się symbolami. Jeśli więc to co usiłujesz zinterpretować jest symbolem, to wyklucza dosłowne interpretacje. Poza tym Biblia niewiele mówi o astromi ponieważ koncentruje uwagę czytelnika na konflikcie dobra (Bóg) ze złem (Szatan) i rozwiązaniem problemu grzechu a co za tym idzie śmierci. Nie staraj się szukać w Apokalipsie sensacyjnych rozwiązań,szukaj Jezusa,ponieważ zacytowany fragment mówi właśnie o nim.


Szczęść Boże!
Apokalipsa to nie koniec świata, ale zmiana czasów w których to ukrywano prawdę i karmiono nas fałszem. Mam na myśli nie tylko Kościół ale i NASA.
Mateusz 6. 8 "Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi".

Dużo jest w Biblii na temat astronomii np:
Pierwsza Księga Mojżeszowa 1.14-19
"Potem rzekł Bóg: Niech powstaną światła na sklepieniu niebios, aby oddzielały dzień od nocy i były znakami dla oznaczania pór, dni i lat! Niech będą światłami na sklepieniu niebios, aby świecić nad ziemią! I tak się stało. I uczynił Bóg dwa wielkie światła: większe światło, aby rządziło dniem, i mniejsze światło, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. I umieścił je Bóg na sklepieniu niebios, aby świeciły nad ziemią. I rządziły dniem i nocą oraz aby oddzielały światłość od ciemności. I widział Bóg, że to było dobre. I nastał wieczór, i nastał poranek - dzień czwarty. "
Księga Joba 9.9 "On stworzył Niedźwiedzicę, Oriona, Plejady i Gwiazdozbiór Południa"
Księga Joba 38.31 "Czy możesz związać pęk Plejad albo rozluźnić pasek Oriona?"
Księga Amosa 5.8 "On tworzy Plejady i Oriona, mrok przemienia w poranek, a po dniu zsyła ciemną noc; wzywa wody morskie i rozlewa je po powierzchni ziemi - Pan imię jego."

Ale w przypadku murzynki królowej Saby sytuacja jest ciekawa ponieważ naukę swą i umiejętności widzenia rzeczy przyszłych czerpała z gwiazd, z których czytać umiała.
Pierwszą znaną królową Saby była Bilkis, tradycji etiopskiej Makeda/Makeeda (Michalda), w islamskich przekazach nazywana była Bilkis/Bilqiis lub Malikat Saba. Inne wersje jej imienia to Nikaule/Nicaule/ Nicaula (według Józefa Flawiusza/ za Herodotem), a ludy z Keni – Nakuti.
Także znajduje się wzmianka w rozdziale ósmym Dziejów Apostolskich, że św. Filip zaczął głosić wiarę i chrzcić w tamtych stronach.
Ewangelia wg Mateusza
12. 42 Królowa z Południa powstanie na sądzie przeciw temu plemieniu i potępi je; ponieważ ona z krańców ziemi przybyła słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon.

Po co nam kapłaństwo Aarona czy Lewiego, skoro mamy kapłaństwo Chrystusa na wzór Melchizedeka i przez to kontakt z Bogiem Najwyższym Eli, Bogiem Ojcem Jezusa Chrystusa i naszym.
Trzecia świątynia to świątynia żywa.
http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg
Ja nie muszę szukać Jezusa, ja już Go dawno znalazłam, nawet rozmawiałam z Nim! Gdybyś trochę poczytał mojej kroniki życia tobyś to wiedział.

pozdrawiam
Geb..

www.as0.org.pl
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #14 Anastazja 2017-10-20 09:20
I ja myślę N_one, że ponosi Cie wyobraźnia :)
Przypomniała mi się Twoja "przepowiednia" o "żółtej bzyczącej ścianie", która przechodząc przez ziemię zmieniała wszystko i wszystkich :lol:
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #15 N_one 2017-10-21 07:30
Uważasz, że ponosi mnie wyobraźnia? A skąd taki pomysł? Masz lepszą, rozsądniejszą interpretację? Jeśli tak, to proszę, podziel się nią.
Jeśli zaś chodzi o "przepowiednię" to pewnie to masz na myśli http://ag.108.pl/index.php/swiatopoglad/67-pay-day-zmiana-rzeczywistoci
Z tym, że nie była to ani przepowiednia ani zapowiedź, lecz wizja co jest zaznaczone w tekście następującymi słowami:
"Nie wiem na ile jest to poprawne i prawdziwe. To tylko moja wizja, którą przedstawiam wyłącznie w jednym celu - ostrzeżenia."
Żeby było zabawniej dziś wiem czym to jest, dlaczego oraz, że występowało już w przeszłości i wystąpi w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Problemem nie jest "czy wystąpi", a "kiedy wystąpi".
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #16 ADalbertus_2017 2017-10-21 09:31
Polecam poczytać co mają do powiedzenia tu :
http://popotopie.blogspot.com
zainteresować się przekazami dla polaków od 1991 do teraz
w Google wpisać Żywy Płomień, zainteresować się osobą
o. Joseph-Marie Verlinde, egzorcysta Piotr Glas, ks. Adam Skwarczyński, Maria Valtorta przeczytać księgę Henocha i porównać z wykopaliskami, zobaczyć otwarcie tunelu Gotarda, popatrzeć na miasto Astana,poczytać o Sumerze i schedzie po nim czyli o Egipcie, ogarnąć co to jest DARPA, HARP, co dzieje się z człowiekiem po LCD, zaznajomić się z atakiem duchowym https://www.youtube.com/watch?v=vxHeTGpXplo
posłuchać czytając słowa Kali - C.O.M.A
i wreszcie zauważyć że niebo nie umarło i jest aktywne
http://www.duchprawdy.com/objawienia.htm
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #17 Król z Krakowa 2018-10-25 18:48
Apokalipsa to opowieść o tym co się wydarzyło około 6 000 lat temu. Jest to opowieść o pojawieniu się żydów na Naszym świecie. Jest to prolog tej rzeczywistości w której żyjemy.
Stąd wzięło się twierdzenie chrześcijan że świat ma ok 6000 lat.
Dla żydów i ich żydowskich bożków (religie abrahamowe) faktycznie to tylko tyle lat.
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #18 Geb 2018-11-03 09:46
Szczęść Boże!
Eli Eli Eli, chwalim Cię każdej niedzieli,
przez Syna Twojego, a Pana naszego!
Mój Boże = Eli Eli; wołał Jezus na krzyżu, a więc powinniśmy wymawiać imię naszego Boga Ojca, aby się dokładnie określić. Jeżeli uznajemy Chrystusa Jezusa za naszego Zbawiciela, to powinniśmy wyznawać Jego Boga Ojca.
Odnośnie "Bestii 666", ja objaśniam to do matki KRK.

Pozdrawia kandydatka na prezydenta "Boskiego Państwa Polskiego", a nie jakiejś "rzeczy" i to w dodatku "pospolitej"!

PS więcej na stronach:
http://www.gebus.org
http://www.raj.org.pl
http://www.as0.org.pl
Zgłoś administratorowi
 

You have no rights to post comments