UFO i Dawne Cywilizacje

Bolon Yokte, a koniec rzeczywistości

Email Drukuj PDF

Majan PhyramidOd dłuższego czasu w świadomości społecznej funkcjonuje przekonanie o mających nastapić 21 grudnia 2012 wydarzeniach, które zmienią oblicze świata. Dr Johan Oldenkamp uważa jednak, iż nastąpił błąd i data końca cyklu wypada 14 lilpca, nie zaś 21 grudnia. Ponadto odkrycie inskrypcji na cegle ze świątyni Comalcalco ogłasza powrót boga Bolon Yokte będącego bogiem podziemi, wojen, kataklizmów, końca czasów, a może i ich początku. Powrót Bolon Yokte zbieżne jest z przekazami innych ludów oraz nacji. Czyżby czekały nas ciekawe wakacje?

Arsenał jądrowy a UFO

Email Drukuj PDF

ludzie i samolotOkoło 1980 r. inż. Paul Bennewitz wykonał nagranie obiektów UFO krążących nad arsenałem atomowym przy bazie lotniczej Kirtland. Przekazując te informacje wojsku, padł wkrótce ofiarą akcji dezinformacyjnej mającej skompromitować go w oczach opinii publicznej i zasiać w społeczeństwie wiele teorii spiskowych na temat obiektów NOL. Wiele z tych mitów żyje do dziś. Nowe światło na tą sprawę rzuca książka Christophera Lambrighta.

ONZ, a sprawa Kosmitów

Email Drukuj PDF

Alien in ONZGdy od dawna wyczekiwani kosmici oficjalnie wyślą na Ziemię swoją delegację, to do kogo ma się ona udać? Do tej pory nie było to dokładnie określone, choć rozwiązania problemu koordynacji działań Ziemian na wypadek pierwszego kontaktu z cywilizacją pozaziemską podjęła się ONZ

Reptilianie Davida Icke

Email Drukuj PDF

rasowy politykW 1991 roku w brytyjskim programie rozrywkowym Terry Wogan Show David Icke przedstawił koncepcję według której światem rządzą prastare rody, które nie w pełni są ludźmi lecz potomkami prastarej gadziej rasy, która przybyła na Ziemię z gwiazdozbioru Draco lub Oriona, ewentualnie wyewoluowali ze znanych nam dinozaurów, a następnie w obliczu zbliżającego się kataklizmu ukryli głęboko pod ziemią. Teoria szalona leczy czy niemożliwa?

Słońce bramą do gwiazd?

Email Drukuj PDF

Czy Słońce jest jedynie kulą plazmy i ogromnym reaktorem termonuklearnym, tak jak przedstawia to nam oficjalna nauka czy też może... czymś znacznie ważniejszym. Czy możliwe jest, iż Słońce dzięki swej grawitacji zakrzywia czasoprzestrzeń w sposób umożliwiający tworzenie się specyficznych gwiezdnych wrót? Czy możliwym jest, że w Układzie Słonecznym roi się od ogromnych stacji kosmicznych należących do pozaziemskich cywilizacji?