Apokalipsa - rozpoczęcie z 23 na 24 września 2017

Email Drukuj PDF

kometaJuż nie pamiętam ile dat "końców świata" przeżyłem. Najbardziej nagłośniony był ten zapowiadany na 21.12.2012, a opisany w książce Geryla "Proroctwo Oriona na 2012".  Tymczasem całkiem przemilcza się termin "początku końca" zawarty w 12 rozdziale Apokalipsy!

Pośród setek wróżb i fałszywych proroctw od blisko 2 tys lat odpowiedź cały czas mieliśmy przed oczami i choć często przy najróżniejszych okazjach nawiązuje się do Apokalipsy to moment rozpoczęcia i przebieg opisanych tam wydarzeń pomijany jest milczeniem.

Czy celowo ukrywa się przed społeczeństwem prawdziwe znaczenie zapisów Apokalipsy św. Jana? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że zwierzchnictwo różnych kościołów, w tym KRK wie i rozumie wydarzenia jakie zamierzam opisać, a mimo to milczy. Jako dowód tezy, którą stawiam na końcu dołączyłem film z serwisu YouTube, w którym Igor Witkowski udziela wywiadu TagenTV.

Wróćmy do Apokalipsy. Już pierwszy werset 12 rozdziału precyzyjnie, z dokładnością do kilku godzin podaje termin, gdy wszystko ma się zacząć:

"Potem wielki znak się ukazał na niebie:
Niewiasta obleczona w słońce
i księżyc pod jej stopami,
a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu."

Kluczem do zrozumienia powyższego zapisu jest określenie użytej symboliki. Paradoksalnie autor sam słowami "znak się ukazał na niebie" podaje do czego się odnosi, a jest to opis zjawisk na nieboskłonie; układ astronomiczny, który, gdy to zbadamy występuje raz na około 6 tys. lat. Poniżej to samo opisane współczesnym językiem:

Potem wielki znak się ukazał na nieboskłonie (firmamencie): Słońce w znaku Panny z Księżycem poniżej i 12 ciałami niebieskimi powyżej tego znaku.

Czy teraz jest wszystko jasne i zrozumiałe? Można zapytać, dlaczego autor odwołuje się do układu gwiezdnego? To bardzo proste. Już od starożytnego Sumeru posługiwano się gwiazdami podczas wędrówek i żeglugi, określano czas i pory roku. Kalendarze jakimi dziś się posługujemy są umowne, natomiast układy gwiezdne są uniwersalne.

Kolejny krok to określenie dokładnej daty, gdy dojdzie do takiego układu gwiezdno-planetarnego. Okazuje się, że wystąpi z 23 na 24 września 2017 roku, co pokazuje poniższy obrazek (należy kliknąć by powiększyć)

układ z apokalipsy

Równie intersujący jest opis innego "wielkiego znaku", choć tutaj trudno określić czy wydarzenie będzie miało miejsce jeszcze w 2017 roku czy też w latach kolejnych. Jeśli w latach kolejnych, to kometa będzie widoczna po 25 marca, na co wskazują słowa: "niewiasta jest brzemienna". Poniżej interesujące wersety:

I inny znak się ukazał na niebie:
Oto wielki Smok barwy ognia,
mający siedem głów i dziesięć rogów
- a na głowach jego siedem diademów.
 I ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba:
i rzucił je na ziemię.
I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą,
ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.

Z powyższego wnoszę, iż po 25 marca bliżej nieokreślonego roku w pobliżu gwiazdozbioru Panny pojawi się duża kometa koloru czerwonego, która swym ogonem "zasłoni" sporą część nieboskłonu. Ziemia w swej wędrówce "przeleci" przez pył kometarny, co zaowocuje spektakuklarnym pokazem roju meteorytów. Dalszy opis już nie jest taki optymistyczny:

I porodziła Syna - Mężczyznę,
który wszystkie narody będzie pasł rózgą żelazną.
I zostało porwane jej Dziecię do Boga
i do Jego tronu.

(prawdopodobnie chodzi o jakieś ciało niebieskie, które przeleci z gwiazdozbioru Panny w kierunku Słońca)

I nastąpiła walka na niebie:
Michał i jego aniołowie mieli walczyć ze Smokiem.
I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie,
ale nie przemógł,
i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło.
I został strącony wielki Smok,
Wąż starodawny,
który się zwie diabeł i szatan,
zwodzący całą zamieszkałą ziemię,
został strącony na ziemię,
a z nim strąceni zostali jego aniołowie.

Czy w powyższych wersetach opisana jest walka UFO? Wątpię. Uważam, że dojdzie do jakiegoś kataklizmu kosmicznego; zderzenia wspomnianej komety z innym ciałem astronomicznym, a ich szczątki spadną na powierzchnię Ziemi wywołując różnego rodzaju kataklizmy. Czy jest to pewne? Też nie wiem. Przedstawiłem wyłącznie własne rozumienie wersetów, które nie musi być poprawne. W każdym razie póki nie pojawi się kometa, która spełniałaby warunki zawarte w apokaliptycznym opisie - nie ma czym się przejmować.

Cytaty z Apokalipsy pochodzą z Biblii Tysiąclecia on-line

Komentarze  

 
0 #11 Geb 2017-09-15 18:13
MARIA MAGDALENA
jest tą Niewiastą obleczoną w Święte Słońce i stojącą na Świętym Księżycu.


Apokalipsa św. Jana 12
"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd (*i planet) dwunastu".
Narodził się nowy Anioł Stróż Jowisza, króla planet.
Od momentu równonocy jesiennej 22 - 23 wrzesień 2017 - zapanuje Nowa Ziemia i Nowe Niebo z nowym spojrzeniem na Kosmos i na Człowieka.

www.as0.org.pl/czwarta_pliki/image002.jpg
bogowie, boginie i bogoczłowiek

Jak było na początku, wewnętrzna równowaga w zjednoczeniu Słońca i Księżyca, hołd dla radosnej i dozgonnej łączności dusz Słońca i Księżyca, mężczyzny i kobiety, teraz i na zawsze, na wieki wieków.
Powitanie słońca powstało w czasach wedyjskich/słowiańskich, kiedy słońce było wielbione w codziennych rytuałach, jako, że jest silnym symbolem duchowej świadomości. jednocześnie oddawano mu hołd jako sile natury prowadzącej do zdrowia oraz zwiększonej produktywności.
Powitanie księżyca wzmacnia kobiecy pierwiastek w każdym z nas – kreatywny i introwertyczny. W powitaniu księżyca docieramy do instynktów i umiejętności czerpania radości z życia. Księżyc jest źródłem boskiego nektaru, źródła nieśmiertelności.
"Słońce i Księżyc – mąż i żona
Dla ludzi blask swój rozdają wciąż;
Naucz się od nich jak wiernie żyć
Wzajemnie dla siebie być i lśnić."


20 grudnia 2012 zawiązał Chrystus Jezus i Maria Magdalena mistyczne małżeństwo w Niebie, a i Ziemia, która jest również żywą istotą kosmiczną, weszła na ten sam poziom świętości jak Słońce i Księżyc. (...) Czy kto z was był zaproszony na ucztę weselną Oblubieńca, z jakiego Kościoła?

Czytaj więcej w mojej kronice życia: www.as0.org.pl
Wtedy też towarzyszył wielki znak na niebie - punkt kardynalny, w którym zachodziło zimowe przesilenie, znalazł się na osi Drogi Mlecznej czyli na równiku galaktycznym, ustawiły się planety Saturn, Jowisz, Wenus, Merkury i Mars na jednej linii czyli utworzyła się Gwiezdna Droga Bogów (bogowie/boginie schodzą na Księżyc i na Słońce i z niego na Ziemię i zaczynają robić na niej porządki).
Ziemia wylęgarnią bogów: czytaj więcej w kronice mojego życia "Przebóstwienie KUNDALINI biało-czarne buty".
Sposób w jaki mężczyźni sprawujący władzę publiczną traktują kobiety można porównać do sposobu, w jaki traktują Naturę. Wraz z pojawieniem się iluzji zapanowania nad przyrodą, kobietami zaczęto manipulować tak jak mechanizmami.
Szczególnie widać to w patriarchalnym KRK, gdzie to kapłani bez możliwości posiadania kobiety trzymają się tylko roli kobiety jako matki z dzieckiem.

images.polskaniezwykla.pl/medium/283517.jpg
(...)W kościele był ołtarz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski "Na Górce" w Szczyrku. (...) „Matka Boża” była w niebieskim płaszczu i S. mówi podobna była do ciebie w moim śnie. (...) Później odwiedziliśmy źródełko i poczytaliśmy o objawieniu jakie tu było w 25 lipca 1894, gdzie 12 letniej Juliannie Peździe ukazała się "MB" na tle pnia drzewa bukowego. (...) szczyrk.sdb.org.pl/
Czytaj więcej w mojej kronice życia.

A gdzie jest jest kobieta jako partnerka duchowa i cielesna mężczyzny?
Energia "małżeństwa" Słońca i Księżyca to siła jedności, moc porozumienia i odzyskiwanie mocy poprzez łączenie siły jasności i energii cienia.

„Obudzenie, uzdrowienie i wzmocnienie boskiej kobiecości jest jednym z największych darów jakie możemy otrzymać. Dzięki nim możemy podarować przyszłym pokoleniom świat pełen szczęścia i harmonii”.
„Jeśli chcemy, aby ustała wewnętrzna i zewnętrzna wojna płci, jeśli chcemy stworzyć szansę na harmonię i spokój, to powinniśmy dziewczynie, kobiecie, matce, przywrócić należną jej rangę. Pojmować ją jako immanentny i równoprawny przejaw boskości i otaczać szacunkiem”.

Kościół w Kirke Hvalsø Dania http://www.hvalsoe-kirke.dk/ (...) ofiarowałam „Jej” te dzikie płody ziemi i potem usiadłam na ławce aby uczestniczyć we mszy św. Dobór pieśni był piękny, tak przemawiający do mojego wnętrza, szkoda że nie zabrałam ze sobą tej kartki z wydrukowanymi numerami pieśni, bo po jednej z pieśni słyszę głos kobiecy, głos jakby wychodzący od tej drewnianej postaci: „Daję ci całą Ziemię”. (...)


https://wiaraprzyrodzona.files.wordpress.com/2015/07/matka-ziemia-ziemlia.jpg
(...) Odczuwałam cierpienia Ziemi jako moje cielesne bóle.
Czułam to przede wszystkim w partii brzusznej. Te odczucia moje przede wszystkim związane były z przesileniami, planetarnymi powiązaniami, wpływami Słońca i Księżyca na Ziemię.
Czytaj więcej w mojej kronice życia. http://www.as0.org.pl/pierwsza.htm#czescpierwsza Rz. 37

Akt poświęcenia mojej rodziny Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa (bogu Słońca) i Sercu Serc Marii Magdalenie (bogu Księżyca)

Chwała Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa za miłosierdzie nieskończone
i chwała Sercu Serc Marii Magdalenie za miłość nieskończoną,
które okazali szczęśliwym sługą ogniska tego,
wybierając nas pośród tysiąca innych,
jako dziedzictwo miłości i przybytku wynagrodzenia,
gdzie Was przepraszają za niewdzięczność
i zapomnienie u ludzi!


www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg
Nowa Jerozolima zeszła na Świętą Ziemię - ciało człowieka jako struktura świątyni

www.visdomsnettet.dk/image/13838.jpg
Urodziny/wcielenie następnej bogini 23 wrzesień 2017
www.as0.org.pl/druga_pliki/image004.jpg
figura wykonana przez rzeźbiarza Franciszka Masoża z Rybnika
Frydek Gilowice - niedaleko tej miejscowości znajduje znajduje się Zapaść - miejsce gdzie 500 lat temu zapadła się wieś z kościołem. Właśnie tutaj 24 lipca 1954 r. objawiła się Katarzynie Szymon. www.frydek.pl/

(...)"W Wigilię opowiada mi S. że miała sen w nocy, że przyszła do niej „Matka Boska” i powiedziała jej że jest wybrana. (...)
(...)Patrząc na obraz widzę w nim S. z P. na ręku, jak stoi na złotym globie". (...)

Czytaj więcej w mojej kronice życia.
www.as0.org.pl/druga.htm#czescdruga Rz. 7

pozdrawia
Geb..
www.as0.org.pl/trzy.png
Cytować
 
 
+1 #12 andrzej 2017-09-17 21:53
Chyba ponosi cię wyobrażnia. Apokalipsa jak sam zauważyłeś posługuje się symbolami. Jeśli więc to co usiłujesz zinterpretować jest symbolem, to wyklucza dosłowne interpretacje. Poza tym Biblia niewiele mówi o astromi ponieważ koncentruje uwagę czytelnika na konflikcie dobra (Bóg) ze złem (Szatan) i rozwiązaniem problemu grzechu a co za tym idzie śmierci. Nie staraj się szukać w Apokalipsie sensacyjnych rozwiązań,szukaj Jezusa,ponieważ zacytowany fragment mówi właśnie o nim.
Cytować
 
 
0 #13 Geb 2017-09-18 18:08
Cytuję andrzej:
Chyba ponosi cię wyobrażnia. Apokalipsa jak sam zauważyłeś posługuje się symbolami. Jeśli więc to co usiłujesz zinterpretować jest symbolem, to wyklucza dosłowne interpretacje. Poza tym Biblia niewiele mówi o astromi ponieważ koncentruje uwagę czytelnika na konflikcie dobra (Bóg) ze złem (Szatan) i rozwiązaniem problemu grzechu a co za tym idzie śmierci. Nie staraj się szukać w Apokalipsie sensacyjnych rozwiązań,szukaj Jezusa,ponieważ zacytowany fragment mówi właśnie o nim.


Szczęść Boże!
Apokalipsa to nie koniec świata, ale zmiana czasów w których to ukrywano prawdę i karmiono nas fałszem. Mam na myśli nie tylko Kościół ale i NASA.
Mateusz 6. 8 "Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi".

Dużo jest w Biblii na temat astronomii np:
Pierwsza Księga Mojżeszowa 1.14-19
"Potem rzekł Bóg: Niech powstaną światła na sklepieniu niebios, aby oddzielały dzień od nocy i były znakami dla oznaczania pór, dni i lat! Niech będą światłami na sklepieniu niebios, aby świecić nad ziemią! I tak się stało. I uczynił Bóg dwa wielkie światła: większe światło, aby rządziło dniem, i mniejsze światło, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. I umieścił je Bóg na sklepieniu niebios, aby świeciły nad ziemią. I rządziły dniem i nocą oraz aby oddzielały światłość od ciemności. I widział Bóg, że to było dobre. I nastał wieczór, i nastał poranek - dzień czwarty. "
Księga Joba 9.9 "On stworzył Niedźwiedzicę, Oriona, Plejady i Gwiazdozbiór Południa"
Księga Joba 38.31 "Czy możesz związać pęk Plejad albo rozluźnić pasek Oriona?"
Księga Amosa 5.8 "On tworzy Plejady i Oriona, mrok przemienia w poranek, a po dniu zsyła ciemną noc; wzywa wody morskie i rozlewa je po powierzchni ziemi - Pan imię jego."

Ale w przypadku murzynki królowej Saby sytuacja jest ciekawa ponieważ naukę swą i umiejętności widzenia rzeczy przyszłych czerpała z gwiazd, z których czytać umiała.
Pierwszą znaną królową Saby była Bilkis, tradycji etiopskiej Makeda/Makeeda (Michalda), w islamskich przekazach nazywana była Bilkis/Bilqiis lub Malikat Saba. Inne wersje jej imienia to Nikaule/Nicaule/ Nicaula (według Józefa Flawiusza/ za Herodotem), a ludy z Keni – Nakuti.
Także znajduje się wzmianka w rozdziale ósmym Dziejów Apostolskich, że św. Filip zaczął głosić wiarę i chrzcić w tamtych stronach.
Ewangelia wg Mateusza
12. 42 Królowa z Południa powstanie na sądzie przeciw temu plemieniu i potępi je; ponieważ ona z krańców ziemi przybyła słuchać mądrości Salomona, a oto tu jest coś więcej niż Salomon.

Po co nam kapłaństwo Aarona czy Lewiego, skoro mamy kapłaństwo Chrystusa na wzór Melchizedeka i przez to kontakt z Bogiem Najwyższym Eli, Bogiem Ojcem Jezusa Chrystusa i naszym.
Trzecia świątynia to świątynia żywa.
http://www.as0.org.pl/piata_pliki/image010.jpg
Ja nie muszę szukać Jezusa, ja już Go dawno znalazłam, nawet rozmawiałam z Nim! Gdybyś trochę poczytał mojej kroniki życia tobyś to wiedział.

pozdrawiam
Geb..

www.as0.org.pl
Cytować
 
 
0 #14 Anastazja 2017-10-20 09:20
I ja myślę N_one, że ponosi Cie wyobraźnia :)
Przypomniała mi się Twoja "przepowiednia" o "żółtej bzyczącej ścianie", która przechodząc przez ziemię zmieniała wszystko i wszystkich :lol:
Cytować
 
 
0 #15 N_one 2017-10-21 07:30
Uważasz, że ponosi mnie wyobraźnia? A skąd taki pomysł? Masz lepszą, rozsądniejszą interpretację? Jeśli tak, to proszę, podziel się nią.
Jeśli zaś chodzi o "przepowiednię" to pewnie to masz na myśli http://ag.108.pl/index.php/swiatopoglad/67-pay-day-zmiana-rzeczywistoci
Z tym, że nie była to ani przepowiednia ani zapowiedź, lecz wizja co jest zaznaczone w tekście następującymi słowami:
"Nie wiem na ile jest to poprawne i prawdziwe. To tylko moja wizja, którą przedstawiam wyłącznie w jednym celu - ostrzeżenia."
Żeby było zabawniej dziś wiem czym to jest, dlaczego oraz, że występowało już w przeszłości i wystąpi w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Problemem nie jest "czy wystąpi", a "kiedy wystąpi".
Cytować
 
 
0 #16 ADalbertus_2017 2017-10-21 09:31
Polecam poczytać co mają do powiedzenia tu :
http://popotopie.blogspot.com
zainteresować się przekazami dla polaków od 1991 do teraz
w Google wpisać Żywy Płomień, zainteresować się osobą
o. Joseph-Marie Verlinde, egzorcysta Piotr Glas, ks. Adam Skwarczyński, Maria Valtorta przeczytać księgę Henocha i porównać z wykopaliskami, zobaczyć otwarcie tunelu Gotarda, popatrzeć na miasto Astana,poczytać o Sumerze i schedzie po nim czyli o Egipcie, ogarnąć co to jest DARPA, HARP, co dzieje się z człowiekiem po LCD, zaznajomić się z atakiem duchowym https://www.youtube.com/watch?v=vxHeTGpXplo
posłuchać czytając słowa Kali - C.O.M.A
i wreszcie zauważyć że niebo nie umarło i jest aktywne
http://www.duchprawdy.com/objawienia.htm
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież