Zagrożeni rosyjską agresją

Email Drukuj PDF

 

ruskie zagrozenieOd kilku lat media zachodnie w tym polskojęzyczne oraz wszelkiej maści pseudoautorytety i kryptoelity polityczne budują atmosferę zagrożenia rosyjską agresją. Od lat Rosja lada dzień ma dokonać zbrojnej napaści na Polskę czy inne państwo z byłego Związku Radzieckiego, lecz nigdzie nie podaje się racjonalnego uzasadnienia powodu, dla którego Rosja miałaby militarnie wystąpić przeciw innym państwom. Rosyjskie zagrożenie traktuje się jakby było faktem i usilnie stara się wpompować do ludzkich umysłów, że tak właśnie jest bo taka jest "rosyjska natura", a każda prośba o uzasadnienie powodu militarnego wystąpienia Rosji spotyka się z agresywną reakcją kryptoelit i użytecznych idiotów niezdolnych do samodzielnego myślenia. Jeśli ktoś wątpi w "Rosyjskie zagrożenie" z automatu jest "ruskim agentem" lub "tchórzem nie chcącym oddać życia za ojczyznę" (vide pastor Chojecki czy Jerzy Targalski). Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że są postrzegani jak chorzy umysłowo lub co najmniej idioci. A czy można poważnie traktować słowa idioty, który bredzi od rzeczy?

Według tych, którzy biją w wojenne werble Rosja jest krajem agresywnym, gdyż dokonała aneksji Krymu oraz wywołała wojnę w Donbasie. Jednocześnie pomija się milczeniem, że:

  • ukraiński majdan wybuchł w czasie trwania olimpiady w Soczi, a w jego efekcie dokonano zamachu stanu (obecna władza Ukrainy nie jest legalna i nie powinna być uznana). Po majdanie banderowcy rozpoczęli rzeź na ludności rosyjskiej podobną do tej jaka miała miejsce na polskich kresach w latach okupacji. Do dziś zapewne można znaleźć w Internecie filmy pokazujące zezwierzęcenie banderowców. Palenie żywcem, wieszanie, rozstrzeliwania, ćwiartowanie, ukrzyżowania ludności pochodzenia rosyjskiego. Najgłośniejszą zbrodnią było spalenie żywcem, zadźganie bądź porąbanie ponad 100 osób w Odessie, w tym około 50 w samym urzędzie tylko za to, że chcieli przeprowadzić referendum czy chcą uznać dzicz banderowską. Jakoś trybunały międzynarodowe nie zainteresowały się tym ludobójstwem. Wspomniane filmy są autorstwa bandersynów, którzy się chwalili swymi "bohaterskimi wyczynami". Czy w tej sytuacji może dziwić, że ludność pochodzenia rosyjskiego zamieszkująca głównie wschodnią Ukrainę w obawie o własne życie i bezpieczeństwo postanowiła się bronić przed zwyrodniałą dziczą spod znaku tryzuba oraz SS Galizen? Skurwiałych szkopskich pogrobowców? Zwłaszcza, że nie zamierzała uznać majdanu oraz zbrodniczego kultu Bandery!
  • Na Krymie odbyło się referendum, w którym zamieszkująca tam ludność miała się opowiedzieć czy chce pozostać w granicach Ukrainy czy też przyłączyć się do Federacji Rosyjskiej. Przebieg referendum śledzili obserwatorzy z państw zachodnich. Nikt nie stwierdził nieprawidłowości więc skąd teraz twierdzenie, że "Rosja dokonała aneksji Krymu", skoro tego chcieli zamieszkujący go ludzie czego wyraz dali w referendum uznanym przez kraje zachodnie?
  • Rzekoma wojna rosyjsko-ukraińska to też mit, gdyż po dziś dzień Ukraina nie jest w stanie wojny z Rosją; Poroszenko zaś ma wiele zakładów na terenie Federacji Rosyjskiej. Natomiast rosyjskie wojsko w Ługańsku czy Donbasie jest jak Yeti - politycy chętnie o tym mówią, lecz jakoś nikt dotychczas nie umiał go wskazać. Nie oznacza to, że nie walczą tam Rosjanie. Ależ walczą i tego nie kryją. Walczą w obronie swoich rodzin i bliskich, lecz nie jako żołnierze rosyjscy, lecz ochotnicy na własne życzenie. Skoro na wschodniej Ukrainie nie ma regularnej armii rosyjskiej oraz Ukraina nie jest w stanie wojny z Federacją Rosyjską to czy można mówić o "rosyjskiej agresji"?

Rosyjska agresja to mit i wymysł stworzony na potrzeby zachodniej oligarchii; koncernów przemysłowo-zbrojeniowych, którym Rosja bardzo zawadza i które pragnęłyby abyśmy oddali życie za ich geszefty. To nie Rosja chce wojny w Europie, lecz zwyrodnialcy żądni władzy, pragnący zawładnąć całym światem i jego zasobami. Tylko idiota lub osoba zupełnie nieświadoma nie zdaje sobie sprawy, że zaatakowanie przez Rosję któregokolwiek z krajów NATO oznacza wypowiedzenie wojny 27 innym państwom członkowskim, których budżet oraz uzbrojenie znacznie przewyższa rosyjski potencjał. Po za tym... dlaczego miałaby atakować? Jakie wysuwa roszczenia? Wysuwa jakiekolwiek po za oskarżaniem państw zachodnich o łamanie porozumień i traktatów co faktycznie robią?

Czy Rosja stanowi zagrożenie dla Polski? Czy ma podobne roszczenia jak Niemcy, Litwini czy Ukraińcy? A może ma jakieś roszczenia finansowe podobne do tych jakie wysuwają środowiska żydowskie? Nie słyszałem o takowych. Federacja Rosyjska ma natomiast żal, że choć chciałaby być w stosunkach dobrosąsiedzkich i prowadzić normalną wymianę gospodarczą to jest demonizowana, a wszelkie próby normalizacji stosunków międzynarodowych torpedowane. Czy to jednak jest powód do wojny? Wątpię.

Po za tym wojen nie prowadzi się "bo tak". Zawsze kryją się za tym jakieś żywotne interesy. Jaki obecnie interes miałaby Rosja w ataku na Polskę? I co by w jego efekcie uzyskała?

  • Rozproszenie swych sił militarnych, które byłyby zmuszone do kontrolowania podbitego terenu,
  • straty osobowe i materialne spowodowane działaniami dywersyjnymi podbitej ludności
  • definitywne odwrócenie się części społeczeństwa dotychczas sympatyzującego z Rosją lub mającego neutralny stosunek

Same straty i brak jakichkolwiek korzyści militarnych, ekonomicznych czy politycznych. Polska nie ma niczego, po co Rosja musiałaby sięgać zbrojnie.

Jeśli jednak polscy politycy faktycznie wierzą w "rosyjską agresję", a jednocześnie deklarują, że są katolikami i takimże jest Państwo Polskie to dlaczego nie postąpią w myśl zaleceń Biblii? Przecież tam wyraźnie stoi co należy zrobić w takiej sytuacji. Poniżej pozwolę sobie przypomnieć:

"który król, mając wyruszyć, aby stoczyć bitwę z drugim królem, nie usiądzie wpierw i nie rozważy, czy w dziesięć tysięcy ludzi może stawić czoło temu, który z dwudziestoma tysiącami nadciąga przeciw niemu? Jeśli nie, wyprawia poselstwo, gdy tamten jest jeszcze daleko, i prosi o warunki pokoju. " (Łk 14:31-32)

Jednakże jak wiemy zamiast postępować w myśl nauk Chrystusa to zachowują się niczym pekińczyk, który skacze i ujada próbując ukąsać znacznie większego i silniejszego od siebie.

Choć mitem jest "rosyjska agresja" i nie istnieje bezpośrednie zagrożenie ze strony Federacji, gdyż Rosja nie chce wojny, to zupełnie realne jest "rosyjskie zagrożenie", które znacznie wzrosło po ostatnich niezbyt roztropnych posunięciach min. Macierewicza i sprowadzeniu amerykańskiego wojska na teren Polski czego potwierdzeniem może być fakt sprzedaży wszystkich stacji paliwowych w Polsce, na Litwie i Łotwie a należących do Łukoil. Czy kogokolwiek może dziwić, że w przypadku ataku na Rosję, ta broniąc się przed zachodnią agresją  użyje wszelkich dostępnych jej środków w tym taktycznych ładunków nuklearnych? Czy za to, że w samoobronie posunie się do ich użycia na terenie Polski można mieć pretensję do Rosjan czy też do polskojęzycznych polityków, którzy z całych sił w swej bezgranicznej głupocie pchają nas w objęcia wojennej zawieruchy?

Jedyną opcją zminimalizowania zagrożenia ze strony rosyjskich rakiet to likwidacja obiektów, w które mogłyby być wycelowane. Choć takie proste to zupełnie nierealne, gdy uświadomimy sobie, że politycy w Polsce w dużej mierze są ubezwłasnowolnieni i działają pod dyktando zachodnich koncernów przemysłowo-zbrojeniowych, które nakazują im przeć do konfrontacji zbrojnej z Rosją i pod tym kątem urabiać społeczeństwo.

Komentarze  

 
+11 #1 Hundar 2017-03-08 12:56
Tak sobie obiektywnie podsumowując wygląda na to, że Polska Wolna i Suwerenna skończyła się wraz z rozbiorami Polski pod koniec 18w. Od tamtego czasu trwa walka narodu Polskiego już nie tylko o wolność i Ojczyznę, a tępione przez zaborców Jestestwo fizyczne, tożsamość , tradycję i kulturę. Forma tej wojny przybiera różne oblicza od wojny na wyniszczenie poprzez niewolnictwo , wyniszczenie gospodarcze i ekonomiczne, wyniszczenie kulturowe i edukacyjne itd.
W imię paktu " świętego przymierza" o przeciwdziałaniu odrodzeniu się narodu Polskiego niszczą i podcinają nas sukcesywnie.
Partie polityczne powstały za czasów rozbiorów. Partie były założone i zainstalowane w Polsce przez państwa okupacyjne w celu zarządzania i eksploatowania Polską i narodem Polskim jak jakimś materiałem. Aby to osiągnąć musiano wymazać nasz poprzedni prawowity ustrój Polski - Samostanowienie Narodu Polskiego oraz wystarczająco nas urobić poprzez zniszczenie naszej podstawy przejawu narodu czyli rodów , a wraz z nimi ustroju rodowo plemiennego , wymordowanie elit narodowych i wykształconych, wymazanie naszej tożsamości, kultury i edukacji.
W te miejsca wprowadzono ustrój kolonialny z systemami go obsługującymi jak np finansowy czy społeczny np komunizm, kapitalizm, demokracja, a także nową edukację mającą wytępić myśl Polską i słowiański światopogląd. No i oczywiście w miejsce elity narodu Polskiego wstawienie starannie wybranych i wyselekcjonowanych tzw warstwy społecznej, która by chciała pełnić rolę kompradorów, zdrajców uciemiężających własny naród w imię obcych interesów, a którym w zamian dobrze by się żyło. Wiadomo jest, że nie wezmą do tej roboty Polaka z wartościami etyczno moralnymi tylko ludzi zepsutych bez sumienia i wyobraźni co czynią. Tzw "nowe elity " kompradorskie przy kolejnych pokoleniach miały się rozmnożyć i uwłaszczyć na narodzie Polskim ( resortowe dzieci ). Oni mieli stanowić Polskę "drugiej" prędkości, takiej kolonii niemieckiej, zwanej dziś "europejską solidarnością". Bo pierwszą prędkością jest Polska i Polacy mający słowiańskie geny i we krwi wolność suwerenność tej Polski sprzed rozbiorów. A o którym to stanie rzeczy ani zachód ani wschód nie chce słyszeć w imię paktu "świętego przymierza".
Lub wariant z Judepolonią planowaną przez Niemców, aby zahamować rozwój narodu Polskiego.
Witold Pilecki zdemaskował siatkę przyszłych kompradorów mających wnikać w partie ludowe i tworzyć zaplecze niemieckie. I prawdopodobnie to te dokumenty wysłał do Londynu.
Wojny światowe miały na celu doprowadzić do sytuacji, której nie udało się osiągnąć rozbiorami, a także pozbawienia państw i narodów własnych pieniędzy , a podłożenie im cudzej prywatnej monety, którą sobie będą mogli nazywać jak chcą. Wszystko po to by wdrożyć systemy finansowe oparte na długu i lichwie aby trzymać w ryzach i kontrolować kolonie na wypadek gdyby naród usuną rządy komradorskie i wprowadził własny ustrój.
Sytuacja po 89r mówi sama za siebie. Bo jak można określić działalność kolejnych zmieniających nazwy partii wyprzedających i niszczących własną gospodarkę, a kwiat narodu Polskiego wysyłać pokoleniami na emigrację na posługę do tych co chcieli nas unicestwić, marnotrawiąc w ten sposób potencjał i siłę narodu Polskiego , potencjał który mógłby uczynić Polskę potężną w Europie. Zamiast tego celowo zachód celowo utrzymuje u nas stan rzeczy.
Stan rzeczy założony przed rozbiorami Polski, a realizowany dziś w UE. Polacy mają być parobkami i niewolnikami Europy, a Polska śmietniskiem rynkiem zbytu na produkty zachodu i produkcją zachodu. Dlaczego ? Dlatego, że w miejsce zniszczonej polskiej gospodarki i polskich firm są niemieckie firmy, w których my Polacy pracujemy jako niewolnicy i robimy u siebie w kraju na socjal dla Niemców w Niemczech i kompradorów w Polsce ! Kupujemy niemieckie produkty aby Niemcom było dobrze. Słuchamy mediów w wydaniu niemieckim abyśmy nic nie podejrzewali. Premier Polski dostaje ordery niemieckie za zasługi ? Jakie i za co ? Czyż nie o to chodziło za czasów rozbiorów ?
Skąd mamy pewność, że obecnie poszczególne partie nie są niemieckimi partiami lub globalnymi zainstalowanymi w Polsce ?
Te określone grupy czują się tak pewnie, że latają po Polsce i niszczą i wyzywają Polską narodowość i tożsamość.
Wprowadzony mechanizm NowoMowy mający cenzurować, szantażować i ubezwłasnowolnić narody poprzez nienazywanie rzeczy po imieniu. Ludzie są szantażowani i szczuci pustymi sloganami, którym wykreowano jakieś znaczenie na potrzeby jak tolerancja, demokracja, praworządność, naziści, faszyści, nacjonaliści itd itp Dziwne co ? Polacy sami siebie wyzywają od nacjonalistów i nazistów ??? Nie do uwierzenia :) Mechanizm NowoMowy ma na celu zwiększenie wpływów lewactwa i zniszczenie intelektualne narodów, a później genetyczne co już dziś obserwujemy. Doprowadzenia do sytuacji bez wyjścia by mogli wdorżyć kolejny niewolniczy system zamiast kończącego się lichwy i długu.
Jako Naród jesteśmy w stanie wojny o swoją przyszłość od czasów rozbiorów.
Zgłoś administratorowi
 
 
+15 #2 darek 2017-04-04 20:52
ROSJA JEST OK.to amerykańskie ścierwa są najgorsze.Tam gdzie się pojawią powstaje wojna.Destabilizacja gospodarki i inne.Jak w ogóle można było wpuścić obce wojska do kraju.PORAŻKA. SUPER ARTYKUŁ ,SERDECZNIE POZDRAWIAM
Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #3 N_one 2017-04-05 08:57
A zaczęło się od Jugosławii...
Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #4 Paweł1982 2018-04-24 15:41
Precz z Żydoameryką i żydoNATO oraz żydoUE. To oni wywołują wszystkie wojny i niepokoje w imię imperialistycznych i zniewalających ludzkość zapędów, a oskarżają o to co sami robią Rosję. Jeśli doszłoby do wojny z Rosją na naszym terenie, to o ile zdołam ucieknę do Rosji. W naszym chorym kraju rządzonym przez marionetki syjonistów nie ma bowiem czego szukać - wszystko sprzedane i zniszczone i bynajmniej nie mam zamiaru walczyć i ginąć za jakieś syjonistyczne ciemne interesy. Niech sobie ci politykierzy sami walczą z Rosją jak są tacy mundrzy.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #5 Rebel87 2022-05-04 22:24
Ten artykuł bardzo kiepsko się zestarzał...
Zgłoś administratorowi
 

You have no rights to post comments