Apokalipsa - rozpoczęcie z 23 na 24 września 2017

Email Drukuj PDF

kometa apokalipsyJuż nie pamiętam ile dat "końców świata" przeżyłem. Najbardziej nagłośniony był ten zapowiadany na 21.12.2012, a opisany w książce Geryla "Proroctwo Oriona na 2012".  Tymczasem całkiem przemilcza się termin "początku końca" zawarty w 12 rozdziale Apokalipsy! Pośród setek wróżb i fałszywych proroctw od blisko 2 tys lat odpowiedź mieliśmy przed oczami i choć często nawiązuje się do Apokalipsy to czas rozpoczęcia opisanych tam wydarzeń pomijany jest milczeniem.

Zagrożeni rosyjską agresją

Email Drukuj PDF

ruskie zagrozenie icoOd kilku lat media zachodnie w tym polskojęzyczne oraz wszelkiej maści pseudoautorytety i kryptoelity polityczne budują atmosferę zagrożenia rosyjską agresją. Od lat Rosja lada dzień ma dokonać zbrojnej napaści, lecz nigdzie nie podaje się racjonalnego uzasadnienia powodu, dla którego Rosja miałaby militarnie wystąpić przeciw innym państwom. A jeśli to nie Rosja jest zagrożeniem, lecz światowa oligarchia, której zbrojnym ramieniem jest NATO?

 

Przebudzenie "Śpiących Rycerzy"

Email Drukuj PDF

Przebudzenie rycerza

Legenda o Śpiących Rycerzach od pokoleń funkcjonuje w świadomości Polaków i pomimo mnogości wersji wszystkie niosą wspólny przekaz mówiący, iż w chwili zagrożenia Rycerze przebudzą się by bronić Rodaków i Ojczyzny. Przez lata myślałem, że to tylko legenda. Jednak to, czego doświadczyłem i czego dowiedziałem się w ostatnich tygodniach kazało mi całkowicie zweryfikować swój pogląd. Uznać, że legenda ta jest czymś więcej.

Zdrowomyślenie a rozsądek

Email Drukuj PDF

RozsądekTermin "zdrowomyślenie" wprowadził Trehlebov w serii swoich wykładów. Założeniem zdrowomyślenia ma być umożliwienie osobie je stosującej uniknięcie podejmowania błędnych decyzji oraz umiejętność odróżniania kłamstw od prawdy. Jednakże system Trehlebova sam w sobie jest absurdalny i niedorzeczny. System prawidłowego procesu decyzyjnego opisany jest w wedyzmie, z którego prawdopodobnie próbował skorzystać, a którego absolutnie nie zrozumiał.

Tor - bezpieczna alternatywa uranu

Email Drukuj PDF

Współczesna energetyka jądrowa opiera się na wykorzystaniu uranu U235. Jednak ten typ elektrowni nie jest ani bezpieczny, ani tym bardziej ekologiczny. Owszem, do poważniejszych awarii dochodzi żadko, lecz gdy już dojdzie... wystarczy wspomnieć Czarnobyl lub ostatnio Fukushimę, nad którą jeszcze unosi się dym. Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania współczesnej cywilizacji technicznej. Jednak miast z uranu, można ją pozyskać z toru.

Strona 1 z 2