Chomik Furiatto

Szkola Szczetinina

Szkola Szczetinina

Jest takie plemię na naszej planecie co jego mężczyźni nie mają honoru a ich kobiety są bezwstydne. Ma to plemię natomiast w nadmiarze okrucieństwo i podstęp. To wszystko razem pozwoliło osiągnąć tej nielicznej grupie niebywały sukces ekonomiczny. Aby jednak cieszyć się nieprzerwanie i bez zakłóceń zdobytym majątkiem i władzą potrzebne jest jeszcze coś.
Trzeba zachwiać i zniszczyć podstawy stabilności egzystencjonalnej i moralnej swojego największego przeciwnika ,rasy białej. Trzeba uderzyć w rodzinę i system kształcenia aby przetrącić kręgosłup moralny przyszłym pokoleniom. Pomogą w tym wszelakie dostępne media szerząc zepsucie ,deprawację i dewiację.Jest taki człowiek ,który to zrozumiał, ale nie poprzestał tylko na zrozumieniu. Pomimo potężnych ataków ze wszystkich stron (ale i równie potężnemu wsparciu) dając im odpór ,stworzył broń. Broń potężniejszą od największych nuklearnych pocisków. Stworzył szkołę. Szkołę gdzie kształcą się przyszli ministrowie i gubernatorzy ( i nie jest to snobistyczne Eton College wypuszczające w świat idiotowatych ministrów)Szkołę gdzie kształcą się przyszli naukowcy -patrioci.
Szkołę ,którą uczniowie sami sobie zbudowali i sami remontują. Szkołę gdzie liczba chętnych na jedno miejsce jest taka jak w najlepszych renomowanych uczelniach. Szkołę gdzie lekcja narodowego tańca jest równie ważna jak nie ważniejsza od wykładu z fizyki kwantowej. Szkoła gdzie dzień uczniowie rozpoczynają od kąpieli w płynącej obok rzeczce pomimo iż na brzegu zalega jeszcze śnieg. Szkoła gdzie uczeń zostaje nauczycielem a na lekcji są dzieciaki w wieku 7,10 i 15lat. Już w pierwszej części na początku jest ważna informacja (nie napisana i nie wypowiedziana słowami) W tej szkole równie ważny jest rozwój duchowy w poczuciu jedności z otaczającym światem


Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1919
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
210
Najnowszy:
uojohuripten
Zalogowani:
0
Goście:
35

Zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty