Chomik Furiatto

Przemysł farmakologiczny

Przemysł farmakologiczny

"Całkowite oszustwo przemysłu rakowego ujawnione

(NaturalNews) Ogromna większość tak zwanych badań naukowych skupionych na badaniach raka jest niedokładna i potencjalnie oszukańcza jak sugeruje nowy przegląd opublikowany w dzienniku Nature. Szokujące 88 procent z 53 "milowych" badań raka, które opublikowano w renomowanych dziennikach w ciągu tych lat nie może zostać według przeglądu odtworzona, co oznacza, że ich wnioski są ewidentnie fałszywe i od samego początku takie w większości były.

C. Glenn Begley, były szef globalnego badania raka dla amerykańskiego giganta farmacetycznego Amgen oraz autor tego przeglądu nie był w stanie odtworzyć odkryć 47 z 53 badań które sprawdził.

Wyglądało to tak jakby badacze po prostu fabrykowali odkrycia, które przyciągną uwagę i nagłówki zamiast publikować raczej ich prawdziwe odkrycia. Taka postawa pomagała im utrzymywać stały strumień grantów ale oszukując przez to opinię publiczną.

Jak powiedział o fałszywych badaniach Begley "Są to badania na których polega przemysł farmaceutyczny by zidentyfikować nowe cele w rozwoju leków,". "Ale jeśli zamierzasz założyć się o 1, 2 lub 5 milionów dolarów wydanych na obserwację, musisz mieć pewność, że była ona prawdziwa. Gdy próbowaliśmy reprodukować te papiery, przekonaliśmy się, że nie można brać niczego na wartość nominalną."

Begley mówi, że nie może opublikować tytułów badań których odkrycia są fałszywe. Ale odkąd jest teraz oczywiste, że większość z nich jest nieważna jego wniosek jest taki, że ogromna większość metod we współczesnym leczeniu raka również jest nieważna.

Już w 2009 roku badacze ze Zbiorczego Centrum Raka Uniwerystetu w Michigan ujawnili, że większość z tych popularnych badań raka jest fałszywa. Jak można było tego oczekiwać jako jedną z przyczyn fałszywych rezultatów określono konfilkit interesów, który przychylał się do "odkryć", które działały najlepiej dla interesów kompanii farmaceutycznych a nie ludzi.

Jak można się było tego spodziewać w przypadku ludzi którzy w swej chciwości zmienili przysięgę Hipokratesa w przysięgę Hipokryty - badania magazynu Nature potwierdzają również to co poprzednio odkrył Dr. George Robertson z Uniwersytetu Dalhouse czyli fakt, że podobny proceder miał miejsce w przypadku badań nad chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami neurodegeneratywnymi. Tak jak w przypadku raka założenia, na których opracowano leki dla tych przypadłości opierają się na szemranych badaniach.

Bayer natrafili na podobne problemy z wieloma innymi chorobami w innych obszarach medycyny co podkreślili w wydanym w 2011 roku piśmie „Wierzcie w to lub nie.” Zgodnie z ich odkryciami większość z opublikowanych danych na podstawie których spodziewali się opracować nowe leki również nie dało się odtworzyć.

Ironicznie jedyną rzeczą, którą autorzy zmyślonych badań zdołali reprodukować w ciągu tych lat badań było pokazanie tego jak wiele we współczesnej nauce jest fałszu i zakłamania. Czy fundowana przez firmy farmaceutycznej czy kierowane rozmaitymi agendami rządowymi - tzw. "złoty standard" nauki został obalony jako powodowany chciwością mit.

W innych dziedzinach nauki od fizyki po historię występuje podobny proceder powodowany chciwością, ideologią bądź politycznymi naciskami."

Wiecej   Tutaj

i Tutaj

Guest
Gość
useravatar
Offline
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Przemysł farmakologiczny

Były pracownik firm farmaceutycznych, magister chemii Shane Ellison, mówi o swoich obserwacjach w tej branży i mechanizmach wprowadzania nowych leków do sprzedaży. Film Obywatelskiej Komisji ds. Praw Człowieka CCHR

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Przemysł farmakologiczny

To dorzucę swoje trzy grosze:
Wypowiedź niejakiej Gwen Olsen, autorki książki "Wyznania handlarza leków na receptę" krótko wyjaśniająca cele firm farmaceutycznych:W kwietniu 2009 r znana dziennikarka austriacka Jane Burgermeister, założyła skargi kryminalne przeciw Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej Baxter oraz Rządowi USA z Prezydentem Obamą na czele za rzekome świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.
Dokumenty dotyczące sprawy liczą ponad 100 stron.. Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy lub manipulowanej wiedzy przez media, głównie prywatne.
W całej aferze może chodzić o sztuczne rozpętanie pandemii grypy tzw. świńskiej lub ptasiej przez przymusowe szczepienia na wszystkich kontynentach. Według analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który może pochodzći z laboratoriów. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie sie wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.
Burgermeister uważa, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię, choć pierwsza bedzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się już kilka miesięcy temu. Śmiertelny wirus co niby sam wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!
Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdząjac natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy do szpitala we Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracownikow z Europy.
Następnie byla eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu Intercity w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. Szczepionka wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu — najbardziej skuteczny sposob skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.
Jak uważa Jane Burgermeister, rozwiązaniem na tę groźną sutuację powinno być masowe zaskarżanie firm farmaceutycznych i organizacji oraz czynników rządowych promujących przyjmowanie szczepionki. W Polsce także należy pilnie przetłumaczyć te dokumenty na język polski i działać! Na nic troska o pracę i rodzinę, skoro możemy już za kilka miesięcy nie żyć. Jane Burgermeister sugeruje, żeby Polacy zaskarżyli firmę Novartis odpowiedzialną za szczepionkę, która być może spowodowała śmierć bezdomnych wskutek szczepień ostatniego lata. Wszczęla też w Austrii postępowanie prawne przeciw innym sprawcom pandemicznych szczepień.

"Po owocach lędźwi jego Go poznacie, a po długości kija swego ocenian będzie"

Askad
Moderator
ranks
useravatar
Offline
101 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Przemysł farmakologiczny

Mimo, że kartele farmaceutyczne są najbogatszymi korporacjami świata, ich żądza pieniądza wciąż pozostaje nienasycona. Wciąż im mało. Więc wymyślili, że odbiorcą ich oferty musi się stać cała ludzkość. Każdego człowieka bez wyjątku należy zmusić do leczenia. Profilaktycznego. Zanim zachorujesz MUSISZ przyjąć tę profilaktykę pod karą wysokiej grzywny zasądzanej wielokrotnie, a nawet więzienia i pod rygorem użycia przymusu bezpośredniego.

Dla „zachęty” rozpętywana jest wściekła kampania zastraszania pandemią, która zmiecie ludzkość z powierzchni ziemi. Agitatorzy apelują do naszego obywatelskiego poczucia przyzwoitości, wmawiając nam, że każdy niezaszczepiony jest morderczym potworem, rozsiewającym wokół miliardy groźnych mikrobów, które są zabójcze nie tylko dla słabych i mało odpornych, których nie można szczepić, ale dla wszystkiego, co żyje. A więc, jeśli nie jesteś psychopatycznym i niosącym zagładę całemu światu egoistą musisz się zaszczepić dla dobra całej ludzkości. Napuszcza się też na opornego resztę zastraszanego z premedytacją społeczeństwa, żeby wywarło na niego zmasowany nacisk.

Zastanów się…

Skoro jest nas dużo za dużo i od redukcji populacje zależy przetrwanie naszego gatunku, a nawet planety, to dlaczego władza (czytaj: samozwańcze i przez nikogo nie wybierane elity potajemnie rządzące światem) nie pozwoli nam po prostu wymrzeć od tych wszystkich epidemii?

Niektórzy bardzo się oburzyli, że wirus może zostać wykradziony przez terrorystów i użyty do zniszczenia ludzkości, jednak „naukowcy”, którzy go wyprodukowali nie tylko nie przejęli się tym zagrożeniem, ale wręcz przeciwnie, ujawnili cały „przepis”, który pozwoli wyprodukować go każdemu, kto ma jakie takie pojęcie, jak się do tego zabrać.

Zgadnijcie, jaki będzie dalszy ciąg tej historii?

Za kilka lat ktoś skazi nim hiszpańskie ogórki albo polskie jabłka i ups… podniesie się wrzask w mediach, że mamy nową pandemię. Źli terroryści, pewnie islamscy, zatruli naszą świętą żywność, ale nie przejmujmy się, bo przecież „naukowcy” już mają szczepionkę. A więc drogie owieczki, pędźcie do punktów szczepień i z entuzjazmem podstawiajcie swoje raciczki pod igły. NFZ zapłaci za wszystko, nawet jeśli cena szczepionek osiągnie astronomiczne ceny. Przecież życie nie ma ceny, nieprawdaż?
Cytaty pochodzą z blogu astromaria

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Przemysł farmakologiczny

Z ekranów telewizorów jesteśmy każdego dnia bombardowani reklamami leków na sen, na ból, na brak apetytu, na zbyt wielki apetyt, na złe samopoczucie, na zespół niespokojnych nóg... Na wszystko pomaga jedna kapsułka. Do prawdy? Jesteśmy aż tacy chorzy? Niekoniecznie. Poniżej przedstawiamy 8 chorób jakie zostały zmyślone przez firmę Big Pharma do zarabiania na nas pieniędzy...

Ten koncern nie tworzy już leków pod faktyczne choroby, ale poszedł o krok dalej! Zaczął l choroby "tworzyć". Poniżej spis ich kreatywnego działania w tej dziedzinie. Przetłumaczenia artykułu który pochodzi ze strony, którą znajdziecie na dole artykułu podjął się portal wolna-polska.pl. Trzymajcie się foteli.

Niedobór SERM

Selektywnych modulatorów receptora estrogenowego

Pigułka na zapobieganie osteoporozie zawiera „magiczną trójcę” sukcesu kampanii sprzedaży leku – zasianie strachu, czyli wytworzenie nieustannej potrzeby posiadania tego leku oraz zaszczepienie ślepej wiary w to, że tabletka działa. Inaczej masz się czuć tak, że gdy braknie ci tego leku musisz być przekonany, że czeka Cię niechybny koniec.

Zaczęto łykać bisfosfoniany jak Boniva czy Fosamax. Na potęgę po tym jak firma Big Pharma zainstalowała w gabinetach lekarskich maszyny do wykrywania tego strasznego schorzenia.  Tymczasem bisfosfoniany na prawdę są przyczyną wielu zgonów z powodu osteonekrozy szczęki, raka przełyku czy też schorzeń, jakim miały rzekomo zapobiegać.

Dla koncernu to nie był problem. "Przepraszamy" i lecimy dalej. Teraz dajemy coś lepszego...Tamoxifen i Evista, jakie mają zapobiegać osteoporozie, a nawet niektórym nowotworom. Niestety, mogą one powodować inne schorzenia …

Niedobór statyn

Jeśli wydaje się, że cały świat jest oparty na statynach, to nie jest to tylko wytwór twojej wyobraźni. W ubiegłym roku FDA dopuściła do obiegu Crestor, produkt AstraZeneca dla dzieci w wieku do lat 10, a w marcu zatwierdzono Crestor dla 6,5 miliona ludzi, którzy w ogóle nie mają problemów z sercem lub cholesterolem! (przez cały czas Patrz Złota Reguła „magicznej trójki”: zasiać strach, wytworzyć nieustanną potrzebę oraz zaszczepić ślepą wiarę).

Wielu powie, że główny badacz uzasadnienia dopuszczenia statyn w profilaktyce pierwotnej, Paul Ridker z Brigham and Women’s Hospital w Bostonie jest współwłaścicielem testu CRP, jaki „dowodzi” skuteczności działania Crestoru, i że mamy tu do czynienia z konfliktem interesów. Inni powiedzą, że skoro test CRP nie musi nawet być markerem choroby serca, a statyny mogą doprowadzić do cukrzycy typu 2, to jest to zła nauka idąca w parze z konfliktem interesów.

Zaburzenia snu

Bezsenność jest kopalnią złota dla farmacji, ponieważ każdy śpi albo ogląda telewizję, gdy nie może zasnąć. Ale gdy narkotyki typu Ambien, Lunesta, Sonata i Rozerem osiągnęły poziom nasycenia rynku, wtedy Pharma zaczęła wymyślać podkategorie bezsenności, jak bezsenność fazy wczesnej, środkowo-nocna oraz całkowita bezsenność, a także jedzenie we śnie, spacery podczas snu i pocenie się we śnie. Wszystko tylko po to aby sprzedać jeszcze więcej nikomu nie potrzebnego specyfiku.

Tymczasem inna pokazówka na okrągło sypie liczbami zaburzeń: dzięki zespołowi niespokojnych nóg, bezdechu sennego, zaburzeń snu wskutek rodzaju pracy, ludzie, którzy skracają sen i oczywiście cierpią na bezsenność, zaczynają się leczyć. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią nadmiernej senności! Weź Provigil – „poprawiający nastrój i pamięć, psychostymulant, który pomaga na poprawę stanu czuwania i czujności”, Adderall oraz Vyvanse, znane w czasach Lenny Bruce’a – również ofiary „nadmiernej senności”.

Autyzm u dorosłych, ADHD oraz Odmowa bycia miłym dla otoczenia

Po wypromowaniu takich chorób u osób dorosłych, jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, czy schizofrenii od 4-latków aż do grobowej deski, teraz Big Pharma zajmuje się wynalezieniem chorób wieku dziecięcego u osób dorosłych. Dorośli z ADHD cierpią na nadpobudliwość, impulsywność, „krańcowy deficyt funkcjonalności” czy „trudności z organizacją i zarządzaniem czasem”, mówi gość z Harvard Medical School, Joseph Biederman. Choroba ta wymaga leczenia „przez całe życie”, mówi Biederman, który został oskarżony przez Kongres w 2008 roku o niedozwolone praktyki lobbingu na rzecz Rispoleptu i ukrywanie dochodów koncernów farmaceutycznych.

Mówi on również, że dorośli mogą cierpieć na autyzm. Opublikował to w swym artykule z 2008 roku zamieszczonym w Psychiatric New. Napisał, że owa straszna choroba grozi dorosłym jeśli są „nietowarzyscy, bardzo sztywni w relacjach, mają napady gniewu” i są „bardzo wrażliwi na światło, ciepło i ból”. Na szczęście, dwa badania tych schorzeń dowodzą, że „antydepresanty na SSRI doprowadziły do spadku powtarzalnych zachowań i spowodowały, że te osoby są nieco bardziej towarzyskie”. Mowa oczywiście o osobach dorosłych z autyzmem, na jakich testowano teorie chorobowe wspomnianego wynalazcy chorób.

Astma, która wymaga „dwóch leków”

Big Pharma opracowała lek na astmę – długo działający beta2-mimetyk (LABA), który potroił ilość zgonów na astmę, szczególnie u Afro-Amerykanów. FDA zatwierdziło LABA do obrotu na podstawie badania, próby SMART (Salmeterol Multicenter Asthma Research Trial) z 2003 r., jakie zostało przerwane w fazie początkowej z powodu zbyt wielu zgonów. Potem, gdy doszło do kolejnych zgonów, zwłaszcza dzieci, zakłopotane FDA zmieniło zalecenie i dokonało przekształcenia dopuszczenia LABA jako leku ostatniej instancji z jednoczesnym użyciem lub bez użycia sterydu wziewnego. Ale AstraZeneca nie ma zamiaru zaprzestać sprzedaży swego LABA wraz ze sterydem, Symbicortu. GSK podobnie nie wycofa swego typu LABA wraz ze swoim sterydem, Advair – tylko dlatego, że są skorelowane z wieloma przypadkami śmierci. Więc leki LABA są nadal opisywane jako bezpieczne i zdolne leczyć „obydwie” przyczyny astmy (patrz: Vytorin) i przewiduje się, że w tym roku zarobią na tym szwindlu miliardy.

Warunki „uodpornienia na leczenie”

Gdyby dodatek do paliwa silnikowego lub produkt do prania nie działał, to kto by szukał innego produktu takiego producenta? Kto płaciłby od 300 do 900 dolarów miesięcznie za leki przeciwdepresyjne, leki przeciwpsychotyczne, stabilizatory nastroju i rozjaśniacze nastroju, które nie działają? (patrz: Złota Reguła „magicznej trójki”). Coraz częściej Big Pharma zatwierdza leki jako uzupełnienie lub „terapię wspomagającą”, jak w przypadku antypsychotyku Seroquel AstraZeneca, zatwierdzonej w zeszłym roku „dla pacjentów, którym nie udało się odpowiednio zareagować na sam lek przeciwdepresyjny”. Również w zeszłym roku FDA zatwierdziła Symbyax, produkt Eli Lilly, połączenie leku przeciwdepresyjnego Prozac i kontrowersyjnej antypsychotycznej Zyprexy.

Pacjenci przytyli 100 funtów, ale czy na pewno czują się świetnie dzięki kuracji „depresji odpornej na leczenie”? Dlaczego wytwarza się choroby „odporne na leczenie” zamiast stwierdzić, że te narkotyki są „nieskuteczne” albo diagnozy są „niewłaściwe”?

Niski poziom T

Czy czujesz się wyczerpany i masz dosyć? Czy włosy zaczynają ci wypadać, masz zmarszczki, a brzuch się zaokrągla? Czy tracisz zainteresowanie seksem lub, co gorsza, twój partner tobą? Potrzebujesz może okularów do czytania, implantów stomatologicznych i wkładek do butów? To wcale nie z tego powodu, że się starzejesz, po prostu masz Niski Poziom T i jesteś gotów kupić bajkę – starzenie się to zwyczajnie niski poziom hormonów – innymi słowy: gotowy jesteś na hormonalną terapię zastępczą. Podobnie jak 50 milionów kobiet przed tobą. Możesz też zawsze być Męski nawet wtedy, gdy (cytat z hormonalnego giganta Wyeth) przeżyłeś swoje jądra, o ile zaczniesz przywracać utracony testosteron.

To są obietnice Big Pharmy.

Zaburzenia „Spektrum”

Nic nie dowodzi lepiej credo Big Pharmy, że gdy mamy gotowy lek, to choroba też się znajdzie, niż całe zastępy ludzi, którzy mają fibromiaglię (bóle mięśni), jakie teraz „leczy” Cymbalta, Savella czy Lyrica. Frontowa grupa „oddolna” Pharmy prowadzi kampanię uświadamiania, że „Fibromyalgia Is Real” tak samo, jak to miało miejsce z depresją i chorobą afektywną dwubiegunową. Pharma rozwija twórczo również termin „zaburzenia spektrum depresji” dla fibromialgii, aby upewnić się, że pacjenci, którzy mają niektóre, ale nie wszystkie objawy, będą zgłaszać się na leczenie. A mówiąc o różnych spektrum, ostatnio rozwinięto „zaburzenie spektrum padaczkowego”. W myśl pomysłodawców, jest to choroba, która nie ma klasycznych objawów, w ogóle nie ma tu mowy o napadach epilepsji, ale ma ona „wspólne mechanizmy” z „depresją, autyzmem .. i innymi chorobami współistniejącymi w sferze zdolności poznawczych”.

Źródło: http://www.rawstory.com/rs/2015/02/here … anking-on/
Źródło polskie: http://wrealu24.pl/4387-ujawniamy-8-cho … sie-nabrac

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1919
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
210
Najnowszy:
uojohuripten
Zalogowani:
0
Goście:
49

Zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty