Co naprawdę przedstawia godło Polski?

Email Drukuj PDF

orzel fenix icoZostaliśmy wychowani w przekonaniu, że Biały Orzeł, godło Polski, symbol otaczany szacunkiem, identyfikujący nas jako naród i przez stulecia towarzyszący pokoleniom naszych przodków przedstawia bielika, na co przytacza się legendę o Lechu i gnieździe bielika. Jednak ja uważam, że pierwotnie godło Polski wyobrażało nie orła, a tym bardziej bielika, lecz sokoła - raroga, strażnika Weli zwierzęcego reprezentanta Swaroga. Wyobrażenie bardziej znane jako... Feniks

Mieszko I "Nielechicki"

Email Drukuj PDF

Mieszko I Lechia

W różnych publikacjach, zarówno Internetowych jak i książkowych można natknąć się na stwierdzenia, że Mieszko I był władcą lechickim z czym absolutnie nie mogę się zgodzić choćby dlatego, że Lechia rozpadła się ponad 100 lat wcześniej, zaś co do Mieszka nie jest jasne czy w ogóle był Słowianinem oraz jak naprawdę miał na imię. Pewne jest tylko tyle, że nie był miłym facetem i niezbyt prawymi metodami doprowadził do powstania Polski.

 

Krwiożercze neopogaństwo

Email Drukuj PDF

Kościół w ogniuW internecie natknąłem się na dwa niezwykle zabawne artykuły zawierające wypowiedzi dostojników kościelnych, a tyczące się neopogan. Jednakże zabawne nie pod względem treści, bo ta jest żałosna, lecz wniosków jakie z nich płynął, a mianowicie, że głowy Kościoła Katolickiego nie tylko są nieukami, nieudacznikami cierpiącymi na schizofrenię i zaniki pamięci, ale, co najsmutniejsze - zwykłymi, zakłamanymi golemami.

JOW i Zmieleni - rewolucja ustrojowa w Polsce

Email Drukuj PDF

Polska Rewolucja UstrojowaPolska jest w opłakanym stanie. Partie polityczne obiecują cuda, lecz na obietnicach się kończy. W zapewnienia premiera Tuska i jego "Zieloną Wyspę" wierzy już chyba tylko garstka ludzi naiwnych lub powiązanych z Platformą, nie zdających sobie sprawy, iż od '89 roku system był tak skonstruowany by zniszczyć kraj, a politykom dokonującym eksploracji zapewnić nietykalność, co gwarantuje art. 105 Konstytucji RP. Ten układ ma szansę zmienić akcja "Zmieleni" wprowadzając JOW.

Paweł Kukiz na wojennej ścieżce

Email Drukuj PDF

Pawel KukizPaweł Kukiz znany z zespołu Piersi aktywnie sprzeciwił się aktualnej sytuacji polityczno-gospodarczej Polski, "kolesiostwu", kumoterstwu, politycznemu zakłamaniu i partyjnej dyktaturze, która pod płaszczykiem "demokracji" ciemięży i niszczy nasz piękny kraj, a Polaków, prawowitych gospodarzy kraju sprowadziła do roli niewolników. Każdy, kto chce aktywnie działać na rzecz odrodzenia Polski powinien przynajmniej zapoznać się z akcją p. Pawła.

Strona 1 z 4