Chomik Furiatto

POlityczne Ofiary systemu

POlityczne Ofiary systemu

Pierwsze ofiary ACTA – Apel o Pomoc – Jakub Król oraz Marcin Martynowski zostaną skazani
Jastrzębie Zdrój – 17 maja godz.12.00 Donald Tusk wznawia działalność sądów znanych z okresu stanu wojennego lat 1981-83.
http://www.mediarp.pl/wp-content/uploads/2012/05/radioRP1.png

Na stronie radioRP . Rozmowa z panami Jakubem Królem oraz Marcinem Martynowskim jaką przeprowadził Tomasz Godlewski.

http://www.radiorp.pl/

ACTA jeszcze niedawno wywoływały duże stany napięcia zarówno w społeczeństwie jak i w gabinetach obecnego premiera RP . Fala protestów przetoczyła się przez Polskę. Młodzi ludzie skłonili rząd D.Tuska do wycofania się z projektu.
Jakub Król lat 21 oraz Marcin Martynowski lat 18 z Jastrzębia Zdroju zostaną postawieni przed sadem rejonowym w tym mieście . Zarzuty jakie im postawiono to zorganizowanie pokojowej demonstracji anty ACTA .

Zwracamy się więc w imieniu nie tylko Jakuba i Marcina ale w imieniu tych którzy będą następni o aktywny udział w procesie jaki będzie miał miejsce 17 maja o godzinie 12.00 w sądzie rejonowym w Jastrzębiu Zdroju. Proces ten to ewenement na skale krajową i skazanie Jakuba oraz Marcina będzie początkiem polowania i skazywania wszystkich którzy organizowali demonstracje w obronie ACTA.

Zwracamy się do wszystkich działaczy niepodległościowych z regionu Jastrzębie Zdrój.

Pamiętamy jak wspaniale i jak licznie wspierano w czasie strajku głodowego na Śląsku biorących udział w głodówce. Władze  samorządu zapewniały wtedy ze stoją po stronie walczących o Polską szkołe , o Polską młodzież.

Zwracamy się o do wszystkich niezależnych mediów o publikacje i informowanie społeczeństwa.

Zwracamy się do polityków z regionu Ślaskiego i nie tylko o pomoc Jakubowi oraz Marcinowi.

Jakub obecnie zdaje maturę ,czy tak ma startować w życie ? Jako skazany sądownie ?

Zwracamy się do sędziów z sądu rejonowego w Jastrzębiu Zdroju – nie musicie sędziowie wykonywać rozkazów obecnej hunty rządzącej , jesteście wolnymi nie tylko ludźmi ale także sędziami . Nie czyńcie zła Polakom.

Źródło

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: POlityczne Ofiary systemu

PIERWSZY WIĘZIEŃ POLITYCZNY OKRESU PLATFORMY OBYWATELSKIEJ
BEZ PRAWA DO OBRONY!!!

Obrońca Piotra Staruchowicza nie dostał prawa do widzenia z klientem ani uczestniczenia w czynnościach prokuratorskich. Nie miał też możliwości przeczytania jego akt, także tych, na których podstawie sąd zarządził jego aresztowanie. – To naruszenie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka – mówi dr Piotr Kładoczny z Fundacji Helsińskiej.

Wniosek o dostęp do akt Piotra Staruchowicza złożyłem niezwłocznie po jego zatrzymaniu - mówi reprezentujący go adwokat Krzysztof Wąsowski. Wystąpił on także z wnioskiem o widzenie z oskarżonym oraz o to, by we wszystkich czynnościach uczestniczył on w obecności adwokata. Na żaden z wniosków nie dostał pozytywnej odpowiedzi. Nie wiedział nawet, gdzie znajduje się jego klient.

Źródło:

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: POlityczne Ofiary systemu

Samobójstwo musi wyglądać na samobójstwo

Lista samobójstw i dziwnych śmierci w ostatnich 3 latach jest przerażająca. Komando, które ich dokonuje (podejrzewam, że grupa 3-4 osób) robi to naprawdę precyzyjnie. I nie może być inaczej, gdyż inaczej by nikt im tego nie zlecał.
Wszystko wygląda jak należy. Człowiek, który nie ma broni wiesza się u siebie w mieszkaniu (Michniewicz), w biurze (Lepper) a jeśli żołnierz to strzela sobie w łeb (Petelicki) i to bez przestrzeliwania policzka. Nigdzie nie ma śladów osób trzecich, a jeśli nawet są to nie zostają znalezione, nigdzie też nie ma kamer, nawet jak jest monitoring to akurat przez przypadek tam nie sięga.
Żaden z nich nie pisze listu pożegnalnego, więc opary domysłów i w każdej sprawie zabiera natychmiast głos Gazeta Wyborcza oraz TVN (jeśli nie można przemilczeć, tak jak śmierci Dyrektora Generalnego Kancelarii Premiera) udowadniając w jakim potwornym stresie musiał żyć ten człowiek i jak wielkie miał kłopoty osobiste.
mowa jest ZAWSZE o kłopotach osobistych, nigdy zawodowych czy dotyczących interesów, po co ludzie mają się interesować z kim denat pracował, co robił i z kim prowadził interesy. Nigdy nie ma również mowy o kłoptach ze służbami specjalnymi – to chyba jasne, dlaczego. Komando “samobójców seryjnych” może też liczyć na właściwą postawę Policji i Prokuratury. Natychmiast się pojawiają z tamtej strony przecieki, że “wszystko wskazuje na samobójstwo” i zawsze już na drugi dzień pojawiają się kolejne przecieki, że nie stwierdzono obecności osób trzecich.
Komando z pewnością potrafi (co udowoniło wielokrotnie) zadbać o wszelkie pozory śmierci samobójczej. Pistolet pasuje do łapy, kula do pistoletu, sznur pasuje do szyi a stołek do butów. Nie może tylko uniknąć zastanawiających okoliczności takich, które nie pasują do samobójstwa każdej osobie ze zdrowym rozsądkiem, która się zacznie zastanawiać, ale też pasują Prokuraturze i policji, które to organy się zastanawiać nad nimi nie zamierzają.
Oględnie mówiąc: wszyscy ofiary seryjnych samobójców robią to w dziwnym dla samobójstwa terminie – albo na dzień przed podpisaniem ważnego kontraktu, albo na dwa dni przedświetami i spotkaniem z rodziną, albo w dniu WAŻNEGO MECZU, którym żyje cała Polska (tylko nie “samobójca”, on nim zdecydowanie nie żyje) albo dzień po WAŻNYM SPOTKANIU. Zawsze to jakieś święta, wakacje, ciekawy wyjazd (Róża Żarska, Dariusz Szpineta) lub podczas imprezy. Zawsze “Samobójcy” posiadają rodziny (dzieci) ale nie chcą się z nimi zobaczyć przed śmiercią, nie zostawiają im nawet liściku typu “kocham was” i jakoś tak zapominają zadbać o ich zabezpieczenie materialne.

Ci “Samobójcy” bowiem o których piszę są nietylko dziwnie blisko ważnych informacji lub wpływowi ale przede wszystkim tak rozlegulowani emocjonalnie (jak oni robili te kariery?), że nie przyszło im do głowy pomysleć o rodzinie. Dziwnym trafem, żeden z przyjaciół samobójczych ofiar nie zauważył niczego niepokojacego, ba kilka godzin wcześniej wymieniali żarty, rozmawiali na luzie i dzielili się planami. Żaden też z “samobójców” nie miał lekkiego charakteru, zazwyczaj byli to ludzie twardzi, gotowi na wiele, zdecydowani i czesto wierzący. Następna ich cechą jest zawsze jakis konflikt z salonem Donalda Tuska, zawsze jakaś sprawa niewygodna dla Tuska lub wręcz bliskość Tuska (Michniewicz) – ten Donald Tusk, niczym Krwawa Erynia czy Nemesis gdzieś tam jest w tle. Jakoś tak jest dziwnie powiązany.

Pełny tekst >>>

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: POlityczne Ofiary systemu

Mieszkańca Krakowa, który planował atak bombowy na gmach Sejmu zatrzymali funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Brunon K. uważa się za nacjonalistę i antysemitę - donosi RMF FM.

Nie działał sam. Zatrzymano także dwie inne osoby, ale śledczy nie ujawniają informacji na ich temat. Wiadomo, że w sprawę zamieszane są jeszcze dwie kolejne osoby.Grupa od kilku miesięcy konstruowała profesjonalne ładunki i szykowała się do zamachu. Eksperci twierdzą, że przygotowania były zaawansowane. Materiały do produkcji bomb 45-latek wyniósł z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie pracował. Przygotowywany ładunek miał mieć nawet 4 tony.

Wiele wskazuje na to, że funkcjonariusze pod przykryciem „dali się zwerbować” przez terrorystę jako jego potencjalni wspólnicy w ataku na władze - informuje TVP Info.

W mieszkaniu Brunona K. odnaleziono m.in. heksogen, pentryt, trotyl, proch, zapalniki, kilka sztuk nielegalnej broni i ok. 1 tys. sztuk amunicji, kamizelki kuloodporne i maskujące uniformy saperskie. Mężczyzna miał też fałszywe dokumenty i tablice rejestracyjne.

Podejrzany próbował zorganizować grupę zbrojną i wyznaczał innym osobom zadania - mówi prokurator Mariusz Krasoń z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.

Śledczy twierdzą, że mężczyzna ze współpracownikami chciał zdetonować samochód-pułapkę w czasie posiedzenia Sejmu, w którym miał też uczestniczyć prezydent i premier z rządem.

W czasie zeznań stwierdził, że najlepszym momentem na zamach miała być debata nad budżetem - dodaje prokurator.

Przyjeżdżał do Warszawy, żeby wybrać miejsca ataków. Dokładnie rozpracował teren w pobliżu Sejmu i sam budynek. Funkcjonariusze ABW obserwowali go od końca 2011 roku.

Mieszkańca Krakowa zatrzymano 9 listopada. ABW obawiała się, że bowiem, że mężczyzna zaatakuje jednak już w czasie obchodów Święta Niepodległości - informuje rozgłośnia.

Brunonowi K. postawiono już zarzuty: m.in. przygotowania do usunięcia przemocą konstytucyjnych organów państwa, przygotowania do sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu wielu osób mającej postać eksplozji materiałów wybuchowych.Sąd zdecydował o 3-miesięcznym areszcie tymczasowym. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zatrzymany przyznał się, że planował zdetonować ładunki - dodaje stacja.

AJ

Sfora

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: POlityczne Ofiary systemu

Wroński: Jak działa "seryjny samobójca"? "W sprawie śmierci posła powinno być wszczęte śledztwo!"


 

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: POlityczne Ofiary systemu

Tajemnicze zgony w III RP - Witold Hake - 1.03.2017

Witold Hake przygotował obszerny materiał, w którym przypomniał wiele postaci III RP tracących w dziwnych okolicznościach życie. W dużej części tym przypadkom można przypisać działanie "seryjnego samobójcy". Tak układa się materiał faktograficzny. Wiele z nich to zabójstwa typu politycznego niewygodnych osób posiadających ówcześnie porażającą wiedzę bardzo niewygodną dla jakiś oficjeli.
Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1910
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
155
Najnowszy:
Karus
Zalogowani:
1
Goście:
24

Zalogowani: 
NODO

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty