Chomik Furiatto

Świt Swaroga

Świt Swaroga

Dzień i Noc Swaroga. Galaktyczna Droga Mleczna


http://ag.108.pl/components/com_agora/img/members/62/mini_Galaktyka-1.jpg
Nocą nasza Galaktyka widoczna jest jako nieskończenie mnóstwo gwiazd, zgromadzonych w postaci nierównego pasma zwanego - Droga Mleczna. Ogromny gwiezdny system, w którym znajduje się nasz rodzimy system słoneczny; system Jarego Słońca.

W budowie galaktyk kryje się wiele pytań: w jaki sposób i dlaczego galaktyki z formy kulistej przeobrażają się w dyski? Dlaczego te dyski zaczęły się obracać? Co za zagadkowa siła opiera się siłom odśrodkowym, starającym się rozerwać obracające się galaktyki? Co za siła wprawia je w ruch wirowy? Przecież galaktyki obracają się w absolutnej próżni jak sądzono do niedawna.
http://ag.108.pl/components/com_agora/img/members/62/mini_Galaktyka-2.jpg
W XX wieku pojawiło się przypuszczenie, że próżnia - to szczególny rodzaj materii (Ciemna materia). Obrót generuje pola torsyjne, które powodują ogromny przepływ informacji, informują obiekt jak winien wyglądać - roślina, pies, kot, człowiek itd.
  1. Jeżeli wyobrazimy sobie naszą Galaktykę w naszej przestrzeni patrząc na nią z góry, to wyglądem swym przypomina prawostronną swastykę, powoli obracającą się ruchem zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Cztery promienie zagęszczonej gwiezdnej materii (rękawy), wyginają się na podobieństwo swastyki. Same «promienie» z oddali wyglądają, jak nierówne wstążki ze srebrzystej, kosmatej « waty », wiszące w głębokim, czarnym aksamicie nieba.
  2. Jeżeli wyobrazimy sobie Galaktykę Drogi Mlecznej w Żółtej przestrzeni - w widoku z dołu, to wygląda, jak lewostronna swastyka, powoli obracająca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Jakby lustrzane odbicie naszego obszaru. Jednakże jest tam mniej gwiazd, a sam «dysk» ma trochę mniejszą średnicę. Niebo nie jest czarne, lecz złociste, a z planet w Kosmosie zawsze widoczne jest jako Czerwone; dniem i nocą - prawie bez różnicy. Przytłumiony półmrok w odcieniach czerwieni.
  3. Jeżeli by Drogę Mleczną przedstawić w Szarej przestrzeni - widok z góry, z boku, to wygląda, jak prawostronna swastyka, powoli obracająca się ruchem zgodnym z ruchem wskazówek zegara - synchronicznie z naszym obszarem. Gwiazd jest jeszcze mniej, jeszcze mniejszy «dysk», lecz niebo Kosmosu zawsze jest białe, z niebieskawym odcieniem, a z planet niebo wygląda na niebiesko-niebieskie. Zawsze jest dzień, nie ma nocy.

Teraz wyobraźcie sobie widok z boku na naszą Galaktykę, jednocześnie z trzech przestrzeni. Trzy płaskie dyski z niewielkim zgrubieniem w centrum, jednocześnie obracają się w różne strony. Jednocześnie! Dla uproszczenia przedstawcie dyski równej wielkości, aby uniknąć zmylenia czynnikiem skali.

Między górnym (Szary obszar) 4-o łukowym dyskiem i dolnym (nasz obszar) 4-o łukowym dyskiem, obracającymi się zgodnie w jedną stronę i zawsze znajdującymi się promieniami na przeciw siebie, obraca się dokładnie taki sam 4-o promienny dysk Żółtego obszaru. Co wyjdzie?

Oczywiście, że na pewno będą momenty, gdy promienie naszego i Szarego «dysku» będą zasłaniać się wzajemnie «promieniem» Żółtej przestrzeni. Utrudnione przechodzenie fali światła, utrudniona obserwacja i tak dalej…  I takie zakrycie przy wolnej rotacji Galaktyki, wynosi według ziemskich miar czasu tysiące lat. Z Ziemi nie widzimy Wyższych obszarów (są zasłonięte przez Żółtą przestrzeń). W tym czasie do Żółtych należy Ziemska przestrzeń! Zło panoszy się i postępuje haniebnie - oni są bliżej, a Najwyższych nie widać. Oto czym jest Noc Swaroga na Ziemi.

Gdy «promienie» nie będą niczym przysłonięte - na Ziemi będzie Dzień Swaroga. Z Ziemi bez trudu widzimy Wyższy obszar. Żółci i całe ich Zło na Ziemi nic nie zrobi, gdyż wszelkie stworzenie jak na dłoni jest widoczne z Wyższego obszaru.

W rzeczywistości wszystko jest nieco bardziej skomplikowanie - Przestrzenie znajdują się jedna w drugiej w określonych punktach współrzędnych gwiezdnych, a «pokrycie» przejawia się w zmianie falowych parametrów środowiska, analogicznie jak Dzień i Noc.

Zaczerpnięte z: http://nakanune.babikov.com/

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Świt Swaroga

Tadeusz Owsianko w programie z 20.06.2013 mówi o czymś, co bardzo kojarzy mi się właśnie z tematem. Warte obejrzenia i rozwarzenia stawianych tam kwestii...

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Świt Swaroga

Owsianko w swojej audycji wspomina, iż jednym z przejawów ma być zmiana struktury materii. Jest wiele źródeł, które o tym wspominają. Istnieją też zdumiewające artefakty, takie jak odcisk wielkiej stopy w grnicie. Odcisk wygląda tak, jakby wykonany był w... błocie, nie twardej skale. Poniżej film (j. angielski) na którym ukazany jest ten odcisk w całej swej okazałości wykonany w jednej wielkiej bryle granitu.Inna ciekawa rzecz to efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit skrystalizował się w czasie krótszym niż 3 minuty, gdyż izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
242
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1910
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
164
Najnowszy:
agogu
Zalogowani:
1
Goście:
15

Zalogowani: 
NODO

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty