Chomik Furiatto

O co im chodzi?

O co im chodzi?

Nie wiem czy się niepotrzebnie czepiam, czy mam początki paranoi czy jednak coś jest na rzeczy.

Ostatnio w telewizji Planete i National Geographic pokazano wszystkie filmy Zeitgeist oraz Żydowskie lobby (jest w Dziale Filmowym).

Generalnie jakby nie patrzeć są to kanały ogólnodostępne, więc każda przeciętna owieczka może na nie trafić.

No i pytanie: dlaczego pokazali te filmy? (i pokazują nadal, bo powtórk co chwila są).
Przecież nie chcą nagle uświadomić ludzi, że to w co wierzą nie ma sensu i że niedługo świat, w ktôrym żyją może sie zawalić.
Nie sądzę też, że chcą edukować ludzi w takich tematach.
A może chcą przygotować ludzi na to co może się stać ze światową gospodarką? Już nie chodzi o to, że ludzie mają nagle dostać jakiegoś olśnienia i w pełni zrozumieć przekaz np. filmów Zeitgeist, bo wcale on nie jest taki łatwy do zrozumienia (poza tym długi i podejmuje wiele kwestii), ale gdzieś z tyłu głowy zasiać informację,żeby np. zmniejszyć s

"Po owocach lędźwi jego Go poznacie, a po długości kija swego ocenian będzie"

Askad
Moderator
ranks
useravatar
Offline
101 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: O co im chodzi?

JEŚLI NIE POTRAFISZ CZEGOŚ UKRYĆ, POKAŻ TO, A I TAK TO WYŚMIEJĄ...

Publicenemy
Obserwator
ranks
useravatar
Offline
6 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: O co im chodzi?

Askad napisał:

Nie wiem czy się niepotrzebnie czepiam, czy mam początki paranoi czy jednak coś jest na rzeczy.

Chyba większość ludzi wie czym jest choroba zwana rakiem. Ta choroba pasożytuje na ciele żywiciela, rozrasta się jego kosztem, a w konsekwencji doprowadza do śmierci żywiciela, co jest tożsame ze śmiercią tkanki rakowej.

Takim rakiem toczącym ludzkość są potomkowie egipskich kapłanów → Lewici; twórcy plemienia Judy, syjonizmu, judaizmu, chrześcijaństwa, islamu, komunizmu, globalizmu, systemu finansowego, rasizmu, nazizmu, itp.

Oni sami z siebie nie są w stanie nic zrobić, dlatego potrzebują wsparcia "społecznego". a że dysponują imponującą wiedzą społeczno-psychologiczną oraz ezoteryczną - manipulacja nie jest wielkim problemem. Posługują się kłamstwami, wypaczeniami, przeinaczeniami (odwracanie kota ogonem), pochlebstwem, przekupstwem, zastraszeniem, morderstwem, itp. Wykorzystują najniższe uczucia i emocje, często tłumacząc je jako "konieczne" albo "szlachetne".

Tworzą podziały oraz wykorzystują opętania. Opętania ideologiczne, w tym religijne, gdyż to działa jak narkotyk → odmóżdża i ubezwłasnowolnia.
Celem jest stworzenie określonego środowiska społecznego poprzez inżynierię socjalną. Istnieje nawet naukowy termin tego, co tworzą. Kreują tzw "biopsychosocjalną naturę rozwoju ludzkiego" wykorzystując do tego coś, co nosi miano "neurobiologii interpersonalnej" (więcej na ten temat można dowiedzieć się z serii wykładów Brece'a Liptona) tworząc golemów i lemingi; boty; ludzkie wraki pozbawione intelektu, lecz o przerośniętym ego, które im zasłania prawdziwą naturę rzeczywistości. Religie, ideologie, systemy edukacji, media. To wszystko służy kreowaniu pożądanego przez nich środowiska społecznego; społecznej świadomości.

Te działania nieuchronnie doprowadzą do zagłady ludzkości, podobnie jak nowotwór zabija żywiciela. Proces już się rozpoczął i wchodzi w fazę finalną. Jest kilka problemów, nie mniej mając w garści praktycznie większość zasobów Ziemi, główne korporacje, kartele farmaceutyczne oraz system finansowy... to kwestia czasu.

Jednakże istnieją wpływowi ludzie oraz organizacje, między innymi spadkobiercy wiedzy Templariuszy, którzy od dawna przeciwstawiają się Lewitom starając się pokrzyżować ich plany. Jednakże nie mają takiej siły przebicia, gdyż nie są tak zepsuci, źli i niegodziwi co syjoniści. Oni zdają sobie sprawę z faktu, iż ludzkość przez bandę zwyrodnialców znajduje się na skraju przepaści.

Również wielu ludzi ze świata finansjery lub zbliżonych co raz wyraźniej dostrzega do czego to wszystko zmierza. Zdają sobie sprawę, że "dbanie wyłącznie o swoją dupę" na dłuższą metę jest zgubne. Że w momencie, gdy Lewici zniszczą ostatnie przeszkody stojące im na drodze do likwidacji wszelkich przeszkód → zlikwidują także współczesnych ich egzekutorów; wykonawców czarnej roboty jako... zbędnych i przeszkadzających, gdyż tylko 2 plemiona judy stanowią "naród wybrany" i tylko one są rasą panów. Zaznaczam → nawet nie Izraelici, a wyłącznie 2 plemiona Judy.

Bardzo dużo na ten temat napisał najbardziej gorliwy historyk syjonistyczny, Dr Józef Kastein już w roku 1933.

Póki wszystko było odległe, egzekutorzy wykonywali swe "zadania" ciesząc się w zamian dostatnim życiem, poszanowaniem, zaspakajaniem swych wyuzadanych fantazji. Wielu zdawało sobie sprawę "dokąd to wszystko zmierza", lecz w myśl zasady "po nas choćby potop" mieli to w głębokim poważaniu. Przedkładali prywatę i własny dostatek ponad potrzeby ludzkości i zagrożenie jakie stwarzał syjonizm.

Jednakże dziś jesteśmy w przededniu zagłady. Ludzkości zostało kilka, góra kilkanaście lat. Ciężko już być ślepym i udawać, że nic się nie dzieje. Egzekutorzy zdają sobie sprawę, że do zagłady dojdzie jeszcze za ich życia, dlatego pojawiają się głosy sprzeciwu oraz próba stworzenia "nowej świadomości".

Nie wszystkie media są w rękach syjonistów lub ich popleczników. Podobnie jak internet, który jest cierniem w ich oku. Media te wykorzystuje się celem stworzenia kontrświadomości poprzez odpowiednią modyfikację "pola świadomości" (pola morfogenetycznego). Niestety, obawiam się, że już jest za późno.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: O co im chodzi?

Poniżej fragmenty przemówienia byłego Ministra Obrony Kanady Paula Hellyera udostępnione dzięki uprzejmości Marka Podleckiego na stronie Monitor Polski

„Amerykanie i ludzie na całym świecie mają prawo wiedzieć co się naprawdę dzieje, gdyż jesteśmy częścią tego i to nie są wyizolowane przypadki (…) UFO są tak rzeczywiste, jak samoloty latające nad naszymi głowami. Jestem pierwszą osobą tak wysokiej rangi, która to mówi tak otwarcie. Dowiedziałem się o tym wszystkim z różnych źródeł, w tym od tych fantastycznych ludzi, których wysłuchaliśmy podczas ostatnich 4 dni. Ponieważ nie jestem ufologiem, lecz politykiem, chciałbym dodać kilka rzeczy.
Po pierwsze w latach 60-tych, była flotylla UFO kierująca się na południe, któr zapuściła się na terytoria NATO w Europie, na szczęście zanim guzik został naciśnięty, bo myślano że to sąRosjanie, flotylla skierowała się na północ i odleciała. Zrobiono dochodzenie, i w kopnkluzji, co znalazło się w dokumentach, napisano że co najmniej 4 różne gatunki odwiedzały Ziemię w ciągu ostatnich tysięcy lat. I ja się z tym całkowicie zgadzam. Przyniosłem tu z sobą mają książkę pt. „Światło w końcu tunelu” (light at the end of the tunnel), w której wyliczam 5 różnych gatunków, a niedawno widziałem dokument, w którym wylicza się ich aż 20 (tu Hellyer wylicza nazwy tych Obcych, pochodzących z różnych pozaziemskich planet). Nazywamy ich ogólnie Oni, choć są to różne gatunki i mają różne interesy, które mogą się bardzo różnych od naszych.
Cieszę się, że Linda dzisiaj rano wspomniała o żywych obcych, którzy są teraz obecni na Ziemi i co najmniej 2 z nich wsółpracuje obecnie z amerykańskim rządem.  Nazywani są Wysokimi Białymi.Miałem okazję przez 3 godziny rozmawiać z byłym pilotem Charlesem Hallem, który opowiedział mi fascynującą historię jego współpracy z „Wysokimi Białymi” w Indian Springs w Newadzie, gdzie mieszkali w bazie wojskowej lotnictwa amerykańskiego, dzieląc się technologią z ludźmi. Napisał on (Hall) książkę Millenial Hospitality (…)W moim interesie jest obecnie całkowite ujawnienie (tajemnic nt. UFO), moim zdaniem powinno się ujawnić 95-98% informacji – znam obecnie tylko dwie sprawy, które nie powinny natychmiast trafić do szerokiej opinii publicznej. Ludzie są już gotowi do zaakceptowania faktu, że Kosmos tętni życiem różnego rodzaju, w tym są cywilizacje o wiele bardziej zaawansowane od nas. Ujawnienie prawdy jest koniecznym krokiem byśmy mogli przetrwać ;(…)W mojej książce napisałem, że mamy 10 lat by powstrzymać globalne ocieplenie. Minęło 2 lata od jej napisania, tak więc mamy czas do końca dekady  aby je powstrzymać. Nasi liderzy o tym nie mówią, wywołują tylko wojny o ropę, co tylko pogłębia zagrożenie. Ale jeśli nawet by to potraktowali poważnie, to nie mieli by finansów by przejść do technologii czystej energii, z uwagi na nieskończenie głupi system bankowo-finansowy w świecie zachodnim (oklaski).Potrzebujemy technologii dla czystej energii. Ona istnieje, ale trzymana jest w tajemnicy przez ludzi tego samego interesu, który decyduje o naszym losie. Ten „interes” to „kabała”, którą ja rozumiem w szerszym sensie, członków trzech „sióstr”: Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR), Bilderberga i Komisji Trójlateralnej (Trilateral Commission), międzynarodowego kartelu bankowego, kartelu naftowego, członków agencji wywiadowczych oraz niektórych wojskowych, które to razem stały się „rządem cieni” kontrolującym nie tylko USA, ale i cały świat zachodni.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: O co im chodzi?

Myślę, że dobrym wytłumaczeniem "o co im chodzi" jest poniższy artykuł zaczerpnięty ze strony Głosu Rosji:

Kryzys gospodarczy skłania ekspertów do poszukiwania coraz to nowych środków na jego zwalczanie. Niektóre z nich w zasadzie, są starsze od aktualnego systemu stosunków gospodarczych.

Między innymi, chodzi o tak zwany rząd światowy. Niemiecka gazeta „WirtschaftsWoche Heute” podkreśla, że „światowy lekarz naczelny” - Barack Obama i jego niżsi rangą koledzy – zapisują pacjentowi, który nazywa się „świat w epoce globalizacji” różne leki, jednak pojęcia przy tym nie mają o zgodności tych leków ze sobą i o przyszłych prawdopodobnych wynikach zalecanej przez nich kuracji. W sumie, „brakuje nam pewnej instancji, która potrafiłaby rozstrzygnąć nabrzmiałe problemy. Rząd światowy jest właśnie „idealnym” środkiem na zażegnanie problemu. Wyraz ten ujęto w cudzysłów, ponieważ eksperci na razie nie wiedzą, jak dalej potoczą się sprawy, jeśli podobny organ zostanie mimo wszytko powołany. Dotychczas ludzkości nie udawało się osiągnąć żadnego porozumienia w najbardziej doniosłych dla niej sprawach, – podkreśla dyrektor Centrum Informacji Politycznej Aleksiej Muchin:

Zapotrzebowanie na rząd światowy wynika zawsze z konieczności pewnego uporządkowania sytuacji. Jasne jest, że światowy kryzys finansowy regularnie sprawia, że wśród uczestników rynku pojawia się paląca potrzeba tego, aby przyszedł ktoś, kto potrafi zrobić porządek. W rzeczywistości porządek istnieje, lecz jest to porządek odpowiadający interesom poszczególnych, potężnych ugrupowań finansowych, działających na rynku. Właśnie je zazwyczaj nazywane są „rządem światowym”.


Redaktor naczelny czasopisma „Rosja w polityce globalnej” Fiodor Łukjanow komentuje sytuację w sposób następujący:

Wiadomo, dlaczego wszyscy tak pragną utworzenia rządu światowego. Żywioł globalizacji wywołuje wielki lęk ze względu na brak możliwości przewidzenia czegokolwiek z góry. Z tego powodu utworzenie rządu światowego jest niemożliwe. Główne kryterium efektywności polega na całkowitej legalności tego rządu. Wszyscy powinni uznać, że jest to organ uprawniony do podejmowania decyzji, a co najważniejsze – do wyegzekwowania ich wykonywania. Jest to jednak niemożliwe. Mimo wszystko zostanie on podzielony na pewne mniejsze części. Mimo, że wygląda to dziwnie, lecz globalne podejścia do rozstrzygania problemów już się kończą.


Zdaniem wielu, problem polega na tym, że usiłują nas ratować w warunkach kryzysu właściwie ci, którzy własnoręcznie nas w to wciągnęli, – powiedział prezydent spółki consultingowej NEOKON Michaił Chazin:

Po to, aby wprowadzić jakieś zmiany, trzeba zmienić model. A przecież nie potrafią tego zrobić przedstawiciele establishmentu tkwiący w nim. Zmiany, jakie obecnie się dokonują, mają zbyt poważny charakter. Potrzebni są nowi ludzie. Model kapitalistyczny nie zapewnia już więcej możliwości dla jakiegokolwiek rozwoju. Sprawa polega na tym, czy przyszły model będzie socjalistyczny – co jest kwestią nader sporną. W aktualnej sytuacji rząd światowy teoretycznie nie może istnieć.

Mędrcy sugerują, że przyczyna kryzysu finansowego tkwi w zaprzeczaniu nadrzędności człowieka w społeczeństwie i gospodarce. Jak oświadczył papież Franciszek, „radość życia znika. Przemoc i nieprzyzwoitość rosną, nędza staje się bardziej wyraźna.” Przyczynę tej sytuacji papież upatruje w „naszej postawie wobec pieniędzy, w tym, że zgadzamy się na ich panowanie nad nami”. Ewentualnie, nasz świat uratują nie ekonomiści i nie politycy, lecz filozofowie, gdyż tylko oni potrafią połączyć globalną strategię gospodarczą z moralno-etycznymi współrzędnymi, zapewniając chociażby w jakiejś mierze mniej lub bardziej sprawiedliwy przebieg gry - od samego początku nieludzko okrutnej.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1358 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1909
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
149
Najnowszy:
irusyq
Zalogowani:
0
Goście:
23

Zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty