Chomik Furiatto

Prawo przyciągania

Prawo przyciągania

Prawo Przyciągania

Zgodnie z Prawem Przyciągania przyciągasz do swojego życia te rzeczy, warunki i okoliczności, które korespondują z twoimi dominującymi myślami i przekonaniami – zarówno świadomymi jak i nieświadomymi. Każdy obszar twojego życia, twoje zdrowie, finanse, związki jest pod wpływem tego potężnego Uniwersalnego Prawa – „podobne przyciąga podobne”.

Na jakiej jesteś częstotliwości? Wszystko, włączając ciebie, twoje myśli i cokolwiek, co chcesz lub nie chcesz doświadczyć jest czystą energią o różnej częstotliwości. Prawo Przyciągania opiera się na zasadzie, że podobna energia przyciąga podobną energię. Przyciągasz do siebie nie to, czego pragniesz ale to, co jest w harmonii z twoją częstotliwością, wibracją. Ta natomiast jest zdeterminowana przez dominującą postawę umysłu, twoje najczęstsze myśli i głębokie przekonania.

Możesz przyciągnąć cokolwiek wybierzesz. Aby świadomie przyciągnąć coś, czego chcesz doświadczyć w swoim życiu musi to być twój świadomy wybór. Nie wystarczy tylko pragnąć i chcieć. Potrafisz przyciągnąć wszystko, ponieważ już jesteś połączony ze wszystkim, widzialnym i niewidzialnym. Nikt i nic nie istnieje w oddzieleniu od ciebie. Poczucie oddzielenia, jakiego doświadczamy w świecie fizycznym jest spowodowane przez sposób, w jaki nasze zmysły odbierają ten nieskończony ocean wibrującej energii. Jesteśmy jednością z Uniwersalnym Umysłem, z którego pochodzą wszystkie rzeczy. Twórcza moc twoich myśli jest nieograniczona.

Zmiana częstotliwości. Aby świadomie przyciągnąć to, co wybierasz by zaistniało w twoim życiu, musisz nauczyć się dostroić energię twoich myśli i działań z esencją twojego wyboru.

Twórcza wizualizacja jest podstawową techniką skutecznego przeprogramowania podświadomego umysłu. Dzięki niej zaczniesz przyciągać do życia te rzeczy i okoliczności, które świadomie wybrałeś.

Zrozumienie Prawa Przyciągania nie polega na obwinianiu siebie lub kogoś za niepożądane warunki naszego życia. Obwinianie się jeszcze bardziej przyciąga warunki, których nie chcesz. Znajomość tego Prawa powinna raczej dać ci siłę, aby przejąć całkowitą odpowiedzialność za obecne warunki poprzez zrozumienie potęgi myśli. Biorąc odpowiedzialność za własne życie, udzielasz sobie w ten sposób siły do zmiany tego życia.

Prawo przyciągania jest neutralne. Nie osądza, nie karze, nie nagradza. Służy by łączyć podobne energie ze sobą. Ty określasz kryteria poprzez myśli i przekonania, a ono idealnie dopasowuje je i łączy z rzeczą, która spełnia twoje kryteria.

Nie musisz się uczyć jak Prawo Przyciągania działa. Jest to Uniwersalne Prawo Wszechświata, działa niezależnie od tego czy je rozumiesz i akceptujesz, nigdy nie przestaje działać. Twoim podstawowym celem jest zmiana mentalnego nastawienia poprzez zmianę dominujących myśli i przekonań. By stać się panem własnego życia musisz opanować swój umysł, a nie Prawo Przyciągania.

How far will you go to save someone you love?

Mati3004
Biały wilk
Pretendent
ranks
useravatar
Offline
26 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Prawo przyciągania

Mamy wrzesień, a temat założony był w kwietniu. Aż dziw bierze, że brak zainteresowania nim. Czyżby wszyscy żyli w dostatku, dobrobycie i szczęściu? Czyżby każdemu się powodziło w stopniu tak dużym, że nic więcej nie potrzebuje od życia?

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Prawo przyciągania

Ja osobiście stosuję prawo przyciągania świadomie już od kilku lat i jestem niezmiernie szczęśliwy, że posiadłem tą wiedzę. Czuję, że mam dużą kontrolę nad swoim życiem i sumiennie udaje mi się osiągać swoje cele. Często stawiam sobie za cel coś czego do końca nie jestem pewien w jaki sposób osiągnąć, ale z czasem odpowiedni moment przychodzi nie wiadomo skąd i już mam odpowiedź jak. Ogólnie polecam wam z całego serca zaznajomić się z tym szerzej gdyż sam sprawdziłem to na własnej skórze i to nie są w żadnym wypadku bajki jak mniema niestety wielu ludzi. Pomimo całego syfu który jest na ziemii dzięki prawu przyciągania lepiej mi się płynie przez życie i jestem szczęśliwy smile

How far will you go to save someone you love?

Mati3004
Biały wilk
Pretendent
ranks
useravatar
Offline
26 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Prawo przyciągania

Fragmenty publikacji Marcina Tereszkiewicza "Kierowanie Próśb do Wszechświata …tuż przed zaśnięciem"

Idea kierowania próśb do Wszechświata jest:
· uzmysłowieniem sobie tego, że wewnętrzne stany świadomości określają zewnętrzne warunki naszej rzeczywistości. Innymi słowy jest zaakceptowaniem faktu, że nasze uczucia i poprzedzające je myśli stwarzają naszą rzeczywistość.
· postrzeganiem, że świat jako taki nie istnieje. Jest tylko twój świat i percepcyjny sposób postrzegania go przez twoją osobę. Przykład… są dwie osoby. Dla jednej będzie to świat pełen zła, bólu, cierpienia ponieważ co wieczór ogląda wiadomości w których w większości podaje się negatywne wiadomości. Do tego tą osobę oszuka jeszcze ktoś w interesach. Ciągle więc będzie potwierdzał się jej punkt widzenia. Dopóki go nie zmieni, jego podświadomość będzie mu dostarczać potwierdzeń, że tak właśnie jest. Druga osoba będzie pełna wewnętrznego entuzjazmu, otwartości i zaufania do ludzi. Będzie uważała, że świat jest pełen możliwości wykorzystywania swojego potencjału. Swoją otwartością, bezpośredniością i pozytywną energią będzie przyciągała do siebie ludzi, którzy będą pomagali i wspierali ją w realizowaniu jej marzeń.
· uświadomieniem sobie tego, że spełnia się to w co wierzymy i zaakceptowanie, że… według wiary naszej będzie nam dane · procesem, dzięki któremu można otrzymywać od życia to czego się chcę
· jest sposobem na bycie naiwnym jak dziecko na tyle, że bez skrępowania, myśli się, że można być kimś kim się chcę, robić to co się chcę i posiadać to co się posiadać pragnie
· dziecinnie prosta, jeśli potrafi się mieć dziecięcą ufność, nie wymaga głębszego zrozumienia naukowego. Owocne jest podejście figlarnego, naiwnego obchodzenia się z duchowymi siłami, które uruchamiają się i zaczynają działać na twoją korzyść, kiedy sobie odpuszczasz i nie starasz się usilnie kontrolować tego procesu. Działasz, kiedy przyjdzie impuls lub poczujesz inspirację. Najważniejszym jest odpuszczenie sobie kontroli. Dzięki temu zyskujesz spokój i odprężenie, zapominasz o swoim życzeniu, zajmujesz się swoimi sprawami, a tu nagle… spełnia się to o co prosisz smile
· jest sposobem na życie, w którym wierzy się w takie życie o jakim się marzy
· drogą, dzięki której otrzymasz to o co kierujesz prośbę. I nie ma takiej, która byłaby niewłaściwa, jeśli ty dostrzegasz realizację swoich zamówień w „kosmicznym serwisie” . Zawsze właściwą drogą dla Ciebie jest ta, dzięki której w najłatwiejszy sposób osiągniesz to czego chcesz. Mam na myśli drogę, sposobność dzięki której zauważysz najlepszą efektowność w otrzymywaniu tego o co prosiłeś, a której towarzyszą pozytywne uczucia.


Idea kierowania próśb do Wszechświata nie jest:
· myśleniem życzeniowym, wyimaginowanym szaleństwem, urojonym natychmiastowym materializowaniem się myśli;
· podejściem, które symbolizuje osobę leżącą większość swojego czasu do góry brzuchem w oczekiwaniu, że spełni się to co sobie zamówiła u Wszechświata. Taka postawa nie pasuje w ogóle do Uniwersum, które w swej istocie działa by tworzyć i czerpie z tego radość. Ważne i przyjemne jest działanie z radością, dlatego powinieneś chcieć działać, bo takie jest zamierzenie tworzenia tego czego się chce. Kiedy zaczniesz dostrzegać, że Twoje życzenia się spełniają, będziesz osiągał więcej sukcesów, będziesz działał, i załatwiał swoje sprawy z większą lekkością jak i z większą łatwością. Jak więc widzisz osiąganie czegokolwiek poprzez nicnierobienie mijałoby się z jakimkolwiek celem. Dlatego powinieneś działać w oparciu o radość i pozytywne odczucia ekscytacji nowymi pomysłami. To Twoje życie, a to w jaki sposób działasz określa to kim jesteś i na ile jesteś otwarty na przyjęcie tego o co kierujesz swoją prośbę.

Co to znaczy i jak kierować prośby do Wszechświata?
Nie będę tutaj pisał, że kierowanie próśb do Wszechświata jest proste, bo wcale tak nie jest! Ale będziesz tak myślał do momentu, w którym nie zrozumiesz i nie zauważysz jak to jest skuteczne i dziecinnie niewinne i łatwe, czyli do momentu kiedy Twoja podświadomość zrozumie naturalność przebiegu tego co będzie zachodziło, kiedy zorientujesz się, że to nie tylko działa, ale także przynosi Ci korzyści jakich nawet się nie spodziewałeś. Poczuj frajdę jaka będzie Ci towarzyszyła.
Kierowanie próśb do Wszechświata nie oznacza bowiem nic innego jak rozpoznanie po raz kolejny, że swymi myślami i uczuciami, tworzymy naszą rzeczywistość. Nie wiem czy słyszałeś kiedyś o programowaniu umysłu, którego możesz użyć w celu budzenia się bez konieczności używania budzika.
W celu takiej pobudki należy wyobrazić sobie przed zaśnięciem tarczę zegara, przesunąć jego wskazówki tak, aby wskazywały czas planowanego przebudzenia, po czym wypowiedzieć w myśli: „ O tej godzinie chcę się obudzić i o tej godzinie się obudzę”. Jeśli masz jakieś wątpliwości czy uda Ci się spełnić takie życzenie wypróbuj tą technikę. Jeśli obleciał by Cię strach, że możesz gdzieś zaspać, ustaw sobie budzik 10 minut później, aby usnąć w spokoju. Możesz potraktować to ćwiczenie jako wstęp, do tego, aby zamówić dla siebie coś więcej.
 
Dlaczego to działa?
Czasami jest tak, że potrzebujemy głębszego zrozumienia jak coś działa, zanim zaczniemy z tego korzystać. Twoja podświadomość działa i funkcjonuje dla Ciebie przez 24 godziny. Im jaśniejsze komunikaty myślowe do niej docierają, tym szybciej i sprawniej może ona porozumieć się ze Wszechświatem i dostarczyć nam informacje, o które prosiliśmy na temat rozwiązania naszego problemu lub po prostu czegokolwiek czego sobie zażyczyliśmy!

Funkcjonuje to w ten sposób, że Twoja podświadomość jest jak gdyby anteną, która przechwytuje sygnał od Wszechświata, a następnie przetwarza i kieruje do świadomości, abyś mógł go odczytać. Im jaśniejsza myśl, im bardziej wyrazisty obraz tego czego chcesz (lub nie chcemy, bo to działa również w obie strony) przedostanie się ze świadomości, tym szybciej zobaczysz rezultat tego o co prosiłeś. Z reguły przed zaśnięciem ludzki umysł wchodzi w inną „lżejszą” częstotliwość i zaczyna nadawać na innych falach. Znika chaos, rozproszenie myśli, napięcie wewnętrzne, a ty czujesz się bardziej zrelaksowany. W takim stanie masz również jaśniejszy stan umysłu, co powoduje, że uzyskujesz większe skupienie i wtedy naturalnym jest to, że obrazy na twoim ekranie wyobraźni są bardziej ostre i czytelne. Naturalnie przechodzisz w ten stan rozluźnienia za każdym razem kiedy kładziesz się spać.

Podczas snu świadomość przestaje funkcjonować, natomiast podświadomość pracuje dla Ciebie nadal i przesyła wyżej Twoje świadome komunikaty z całego dnia, a szczególnie te z ostatnich chwil przed zaśnięciem. Komunikatami są po prostu Twoje myśli i uczucia je odzwierciedlające. Im bardziej skoncentrowane są Twoje myśli na tym czego chcesz tym łatwiej i szybciej możesz otrzymać feedback od Wszechświata.

Stan przed zaśnięciem, kiedy leżymy już w łóżku jest doskonałym momentem do tego aby powiedzieć Wszechświatu czego naprawdę chcemy od życia, jaką sprawę rozwiązać, jaką informację uzyskać do tego aby posunąć się naprzód. Można nawet werbalnie powiedzieć to czego się potrzebuje. Jeśli o czymś mówisz to znaczy, że też o tym myślisz. Każda forma jest dobra, jeśli ją czujesz. Pamiętaj, że im jaśniejszy, bardziej precyzyjny i zdecydowany jest twój komunikat tym szybsza będzie reakcja Wszechświata na niego. Kiedyś czytałem, że nasze ostanie myśli sprzed momentu zanim pójdziemy spać mają największą silę manifestacji. Potwierdzeniem tego może być na przykład stan naszego samopoczucia. Im jest ono lepsze kiedy się kładziemy, tym lepiej się czujemy rano kiedy się obudzimy. Warto zatem wykorzystać ten moment aby powiedzieć Wszechświatu czego naprawdę chcemy!

"Po owocach lędźwi jego Go poznacie, a po długości kija swego ocenian będzie"

Askad
Moderator
ranks
useravatar
Offline
101 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Prawo przyciągania

Ostatnio czytałam trochę na temat prawa przyciągania i zainteresowało mnie to bardzo. Słyszałam, że są ćwiczenia które mają na celu rozbudzić prawo przyciągania, żeby lepiej dzialało. Zastanawiam się czy samodzielnie nie wprowadzić tego w życie. Czy zadziała? Czy będzie skuteczne? warto zobaczyć.

anniczka
Obserwator
ranks
useravatar
Offline
6 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Re: Prawo przyciągania

anniczka napisał:

Słyszałam, że są ćwiczenia które mają na celu rozbudzić prawo przyciągania

Wybacz, ale nie ma czegoś takiego.
Prawo przyciągania działa czy tego chcesz czy też nie. Cała sztuka polega na tym by to przekuć na własną korzyść; by przestało działać na Twą szkodę, a zazaczęło Cię wspierać. Ot i cała tajemnica.

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą

William "Bill" Cooper

N_one
Główny Bajkopisarz
ranks
useravatar
Offline
1360 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Nie posiadasz uprawnień do zamieszczenia tu postu

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1918
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
187
Najnowszy:
hopebi69
Zalogowani:
0
Goście:
21

Zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty