Chomik Furiatto

RSS Feed Fora Statystyka Ostatni post
 
Dawne tradycje oraz wierzenia przodków sprzed judaizacji

21 wątki

164 odpowiedzi

Kilka naukowo potwierdzonych faktów o drzewach i drewnie, które znane są ludzkości od starożytności i mogłyby pozytywnie zmienić dzisiejszy świat. Jednak "pewne siły" starają się aby nie dotarła ona do nas. Ten film trwa znacznie krócej... Ciekawostki o drzewach
19-Mar-17 10:05:57
Ostatni post napisał N_one
 
Systemy rozwoju duchowego, techniki i ćwiczenia

12 wątki

33 odpowiedzi

jestem INTP :D Moja prawdziwa natura
01-Sty-18 16:49:35
Ostatni post napisał Marylka
 
Wszystko, co służy duchowi nie ciału. Techniki, praktyki, porady, doświadczenia

27 wątki

85 odpowiedzi

Każdy ma ducha przewodnika daimona kiedy się go szanuje i dba oraz pracuje nad nim to rzeczywiśćie bedźie duchem przewodnikiem kiedy śię go lekcewarzy staje śię demonem lub złym duchem.Czysty niedualistyczny duch ktory bedąc zgodny ze wszystkim... Duchowość
20-Paź-18 09:16:51
Ostatni post napisał Piszczel
 
Wszystko co związane z wiarą, religią i naszymi przekonaniami

14 wątki

69 odpowiedzi

Gadowski o Islamie i tym, czy możemy koegzystować z muzułmanami. [youtube]4vYnWRrkS6k[/youtube] Islam
14-Kwi-17 21:02:36
Ostatni post napisał N_one
RSS Feed Fora Statystyka Ostatni post
 
Wydarzenia polityczne z kraju

18 wątki

212 odpowiedzi

Aktualnie czytam tylko wiadomości z naszej Polski. To dla mnie jest najważniejsze. Obojętnie co się dzieje gdzieś indziej. Kocham Polskę i chcę wiedzieć co się dzieje w moim kraju, w mojej ojczyźnie. Najczęściej czytam wiadomości z portalu... W interesie Polskiego Narodu
04-Sie-20 08:22:03
Ostatni post napisał Sienkiewicz
 
Tematy związane z szeroko pojętą polityką, politykami, gospodarką, przewrotami, itp.

24 wątki

202 odpowiedzi

[img]http://ag.108.pl/components/com_agora/img/members/62/usa-democracy.jpg[/img] Wielki Hegemon
06-Maj-18 06:04:38
Ostatni post napisał N_one
 
Zagrożenia GMO, RFID, INDECTA, chemtrails, HAARP, itp

23 wątki

436 odpowiedzi

Bardzo wysokie zawartości aluminium są również w dezodorantach antyperspirantach wszystkich. Jest to celowa robota. Zaójcze aluminium (glin)
14-Paź-18 15:13:12
Ostatni post napisał Piszczel
 
Współcześni Słowianie

3 wątki

1 odpowiedzi

Prezes firmy Atlas o Białorusi. Czy media i politycy spalą się że wstydu?[youtube]A3fgSl55vbk[/youtube] Białoruś
11-Kwi-17 07:59:51
Ostatni post napisał N_one
RSS Feed Fora Statystyka Ostatni post
 
Dyskusje o zdrowiu, ziołach, przepisach kulinarnych, kosmetykach, kartelach farmaceutycznych, itp

10 wątki

42 odpowiedzi

Mudry to niezwykle ciekawy temat, mi pomagają od lat. Jeżeli szukacie fajnego opracowania to polecam [url=https://www.myslczlowieku.pl/mudry-lecznicze/]mudry na stronie myslczlowieku.pl[/url] gdzie wszystko opisane jestbardzo łatwo do zrozumienia Uzdrawiająca moc w twoich palcach
08-Paź-20 11:08:55
Ostatni post napisał Jacek130
 
Dyskusje na tematy związane z szeroko pojętą nauką i płynącą z niej wiedzą

8 wątki

61 odpowiedzi

Rosjanie wypuścili na rynek nowę grę RTS  „Syrian Warfare”, w której gracz kieruje walką SAA przeciw terrorystom działającym na terenie Syrii. Poniżej film z serwisu YouTube prezentujący sceny z gry [youtube]MrYcWS8D5dk[/youtube] 2 minuty... CyberŚwiat
23-Lut-17 17:10:01
Ostatni post napisał N_one
 
Niewyjaśnione wydarzenia, UFO, obce cywilizacje, starożytne cywilizacje, artefakty, etc

11 wątki

22 odpowiedzi

[center][b][img]http://wingmakers.pl/malowidla/view/1mwm/1_2.jpg[/img] [i]czas[/i][/b][/center] [b]Instrument Ludzki [/b] Instrument ludzki składa się z trzech podstawowych elementów: biologiczny (ciało fizyczne), emocjonalny, oraz... WingMakers
23-Lis-14 05:23:52
Ostatni post napisał wm
 
Dyskusje o anomaliach klimatycznych, kataklizmach, trzęsieniach ziemi, wybuchach wulkanów, etc.

4 wątki

9 odpowiedzi

Nie dziwię się, że zwierzęta w jakiś sposób pokazują to, co je zaniepokoiło lub czego się boją. Myślę, że to właśnie po ich zachowaniu możemy wiele rzeczy zauważyć, zinterpretować.  Nietypowe zachowania zwierząt
17-Mar-17 16:48:21
Ostatni post napisał anniczka
RSS Feed Fora Statystyka Ostatni post
 
Rozmowy na tematy niekwalifikujące się do żadnej z istniejących kategorii

14 wątki

106 odpowiedzi

Chciałabym Wam polecić bloga, na którym jest mnóstwo nowości na tematy kobiece: moda, zdrowie, przepisy kulinarne i wiele więcej. [url]https://kolezanka.com/[/url] Ciekawe linki
02-Wrz-20 07:41:11
Ostatni post napisał Sienkiewicz

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
243
Ilość sond:
5
Ilość postów:
1919
Forum jest nieaktywne:
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
210
Najnowszy:
uojohuripten
Zalogowani:
0
Goście:
199

Zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.

Legenda Forum:

 wątek
 Nowy
 Zamknięty
 Przyklejony
 Aktywny
 Nowy/Aktywny
 Nowy/Zamknięty
 Nowy przyklejony
 Zamknięty/Aktywny
 Aktywny/Przyklejony
 Przyklejony / Zamknięty
 Przyklejony/Aktywny/Zamknięty